fbpx

Lakier hybrydowy Black Confetti od Neonail

3 min. czytania
Neonail Black Confetti
Opublikowano dnia: 3 listopada, 2016

Zawsze zanim wybiorę się do sklepu po nowy lakier hybrydowy (chyba, że jestem już w sklepie) staram się poszukać w sieci zdjęć jak ten lakier faktycznie wygląda na paznokciach. Niestety w wielu przypadkach ciężko znaleźć jakiekolwiek zdjęcia.

Dacie wiarę? Chyba wszyscy malują paznokcie nudziakami, serio! Zdjęcia poglądowe na stronach nie oddają w pełni koloru (w końcu są tylko poglądowe), a na wzornikach nie zawsze kolor wygląda jak na paznokciu – uwierzcie mi, miałam tak z Acapulco, chociaż absolutnie się nie zawiodłam. Kolor na opakowaniu również często odbiega od tego co jest w środku (chociaż nie zawsze). Dlatego jeśli macie taki sam problem jak ja, przychodzę Wam z pomocą. Od teraz, co jakiś czas będą pojawiać się tu również zdjęcia paznokci, dla tych co lubią i może szukają inspiracji.

Pierwszym kolorem jest ten, który aktualnie mam na paznokciach i zanim nie pomalowałam nim wzornika, a później i paznokci nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. Tym kolorem jest Black Confetti od Neonail.

Tak przedstawia się on na stronie Neonail:

Neonail Black Confetti

Jest to czarny lakier Glitter z kolekcji Grunge. Lakier jest czarny, delikatnie przezroczysty z kolorowymi błyszczącymi drobinkami brokatu. Brokat jest różnej wielkości i mieni się jak konfetti.

Neonail Black Confetti
Neonail Black Confetti

Jak już wspomniałam, lakier jest delikatnie przezroczysty. Zauważyłam to podczas malowania wzornika, więc kiedy już zabierałam się za swoje paznokcie użyłam jednej warstwy czarnego lakieru Pure Black.

Neonail Black Confetti
Neonail Black Confetti
Neonail Black Confetti
Neonail Black Confetti

Lakier świetnie sprawdzi się na imprezę, według mnie idealny wybór na Sylwestra czy karnawał. Jak narazie bardzo dobrze mi się go nosi i ładnie wygląda. A Wam jak się podoba? Nosicie hybrydy? Robicie je same czy może chodzicie do specjalisty? Dajcie znać!

Neonail Black Confetti