fbpx

Pozytywny Maj ’19

2 min. czytania
Pozytywny Maj 19
Opublikowano dnia: 2 czerwca, 2019

Działo się

Maj był bardzo leniwy. Pogoda ani trochę nie zachęcała do wychodzenia z domu. Na początku miesiąca dostałam na tydzień Play Station, więc spędzałam deszczowe dni grając w Spidermana. Później dostałam zlecenia na CV i zorganizowałam pierwszego Live’a na Instagramie. Ogromnie się stresowałam! Lubię rozmawiać z ludźmi i opowiadać o tym, co robię, ale wciąż ciężko mówić mi do kamerki. Live trwał całe 10 minut, ale pierwsze koty za płoty!

Pod koniec maja w galerii Libero była wystawa klocków Lego – mega fajna sprawa! Widzieliśmy między innymi mapę Polski z klocków Lego z najważniejszymi zabytkami w kraju. Żałuję, że nie dowiedziałam się o niej wcześniej, bo chętnie sama bym coś zbudowała 😅

Podsumowanie maja - Wystawa Lego w Galerii Libero

Słuchałam

O Constantino Carrara wspominałam Wam już przy okazji poprzednich podsumowań. Ten utwór opublikował na początku kwietnia, ale że nie było podsumowania – podrzucam Wam go teraz. Jest świetny!

Rzadko kiedy oglądam MTV i inne muzyczne kanały, więc nie jestem na bieżąco z teledyskami. Ten do piosenki ME! polubiłam natychmiastowo!

Pracowałam nad

W Kreatywnym Weekendzie pokazywałam rysunki z maja, więc już wiecie, że duużo rysowałam. Wciąż pracuję nad nowym szablonem – koniec już bliżej, niż dalej! Dostałam też kilka zleceń na CV, jedno z nich pokazywałam Wam na Stories.

Oglądałam

Maj był mocno serialowy i bajkowy. Zaczęliśmy miesiąc od obejrzenia wszystkich części Minionków dostępnych na Netflixie 😅 A skończyliśmy na Madagaskarze. Oglądaliśmy Suits – kiedyś byłam zakochana w tym serialu i mega cieszę się, że do niego wróciłam. Kiedyś skończyłam w połowie 6 sezonu! Dałam kolejną szansę Jane The Virgin. Obejrzałam też Rosyjski Projekt Lady 😂

Pozytywny maj - Suits

Przeczytałam 27/52

Przeczytałam już ponad połowę książek z zaplanowanych 52! W kwietniu nie czytałam wcale – zaczęłam parę książek, ale nic mnie nie wciągnęło. W maju przeczytałam 5:

W czerwcu uczę się

Nagrywać poradniki z Photoshopa!

Pozytywny maj