fbpx

4 Wiosenne Tapety do Pobrania

2 min. czytania
Wiosenne tapety na telefon
Opublikowano dnia: 22 marca, 2017

Pierwszy dzień wiosny już za nami, więc nadeszła też pora na wiosenne tapety. Tym razem mam dla Was dwie tapety we wzory i dwie z napisami + wersje bez napisów. Uznałam, że wersja bez napisu też będzie przydatna, kiedy na “pulpitach” naszych telefonów mamy ikonki i napisy nie są i tak widoczne.

Pierwsza, to zielona tapeta – nie mogło jej zabraknąć. “Alright spring, do your thing” – czekamy na zieleń na zewnątrz. Zdecydowanie moją ulubioną jest żółta tapeta “Sun, please”! Mam nadzieję, że sprowadzi nam trochę słońca i ciepła, bo te zawirowania pogodowe są już męczące, nie sądzicie? Zielone listy i niebieskie kwiatki to coś dla fanów prostych, graficznych tapet.

Jestem ciekawa, która z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu. U mnie oczywiście na początek zagości “Sun please”. Jeśli szukacie czegoś innego, to zajrzyjcie do starszych postów, może znajdziecie coś dla siebie:

więcej tapet

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.