Logo Wild Jungle

Darmowy planer na rok 2020 do druku

Planer na rok 2020.

Kolejny rok się kończy – jak ten czas szybko leci! Aż nie mogę uwierzyć, że już prawie zaczynamy rok 2020. Pamiętam, jak na początku 2010 roku ekscytowałam się, że w końcu skończę 18 lat. Co za czasy! 😅 Pamiętam, że naszym hitem była wtedy piosenka I gotta feeling, za każdym razem kiedy ją słyszę, przenoszę się do tych czasów i czuję się, jakbym znowu tańczyła na 18-nastce. To takie mrowienie z tyłu głowy, wiecie o czym mówię? Mam nadzieję, że rok 2020 przyniesie równie miłe wspomnienia, dla mnie i dla Was.

Zgodnie z tradycją – bo trzeci raz, to już tradycja, prawda? – mam dla Was planer na rok 2020. Zeszłoroczną edycję planerów pobraliście prawie 2000 razy! Ogromnie mnie to cieszy i motywuje do dalszej pracy 🧡.

W zeszłym roku zdecydowaną większością wygrała wersja z notatkami. Została pobrana dwa razy więcej, niż reszta planerów. Dlatego w tym roku wróciłam do korzeni – czyli pierwszej edycji plannerów – i skupiłam się właśnie na wersji z miejscem na notatki.

Planery zawsze były funkcjonalne. Miałam jednak wrażenie, że czegoś im brakowało. Jak zawsze kolory miesięcy różnią się w zależności od pory roku, ale w tegorocznej edycji dodałam również kolorowe mazy, by „upiększyć” trochę planery. Uważam, że wyszło super i jestem bardzo zadowolona z tej edycji!

Planery zostały również uzupełnione o ważniejsze święta. W poprzednich latach nie było ich na planerach, co powodowało, że ja, tak jak i pewnie Wy byliście zmuszeni do sprawdzania i zaznaczania świąt na własną rękę. Uznałam, że dopisanie świąt ułatwi nam wszystkim życie. Koniecznie dajcie znać czy odpowiada Wam takie rozwiązanie.

Pobierz planer na rok 2020

Darmowy planer na rok 2020 do pobrania
Pobierz planer w formacie PDF

W zeszłym roku korzystałam okazjonalnie z kalendarza, który kupiłam w TK Maxx. W tym chyba kompletnie z niego zrezygnuję i całkowicie przerzucę się na te planery, bo strasznie się nimi zachwycam 😍.

Jak podobają się Wam nowe planery?

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy