Planner 2019 do druku

Darmowy planner 2019 do druku

Koniec roku już tuż tuż, więc i planner by się przydał, nie sądzicie? Zeszłoroczna edycja ogromnie przypadła Wam do gustu, więc i w tym roku nie mogłam odpuścić sobie publikacji. Organizacja jest bardzo ważnym elementem mojego życia, szczególnie teraz, kiedy pracuję w domu. Plan miesięczny przydaje się, gdy mam dużo deadlinów i projektów do realizacji. Widok całego miesiąca pozwala mi policzyć ile dni muszę poświęcić na dane zadanie, a kiedy mogę odpoczywać. Wcześniej miesięczny planner bardzo przydawał mi się również do planowania nauki.

Zdjęcie plannerów do pobrania z kubkiem kawy i długopisami.

Aż cztery wersje miesięcznych plannerów!

W poprzedniej edycji planner na każdy miesiąc miał miejsce na notatki po lewej stronie i w tym roku również pojawia się w takiej formie. Zmieniły się jedynie jego kolory. Poza tym mam dla Was jeszcze trzy! wersje plannera. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje miejsca na notatki i wystarcza mu prosta tabelka z datami.

W tym roku mamy wersję z miejscem na notatki oraz wersję bez notatek w tej samej kolorystyce. Wersję „akwarelową” z kolorowym tłem pod nazwami dni tygodnia oraz ostatnią – klasyczną, czarno-białą. Łącznie aż 48 stron do planowania!

Pobieranie

Wybraną wersję pobieramy klikając w przycisk pod zdjęciem. Każda z nich jest zapisana w pliku PDF w formacie A4, w poziomie. Drukować można pojedyncze strony lub od razu cały rok.

Planner z miejscem na notatki

Pobierz “Planner 2019 Notatki” PLANNER-2019-NOTATKI.pdf – Pobrano 720 razy – 6 MB

Kolorowy planner bez miejsca na notatki

PLANNER 2019 KOLOR

Pobierz “Planner 2019 Kolorowy” PLANNER-2019-KOLOR.pdf – Pobrano 338 razy – 10 MB

Planner z akwarelowymi nagłówkami

PLANNER 2019 AKWARELA

Pobierz “Planner 2019 Akwarelowy” PLANNER-2019-AKWARELA.pdf – Pobrano 679 razy – 11 MB

Czarno-Biały

Planner czarno-biały 2019

Pobierz “Planner 2019 Czarno-Biały” PLANNER-2019-BW.pdf – Pobrano 500 razy – 5 MB

Planner celów i kalendarz na rok 2019 znajdziesz tutaj.

Jeśli spodobały Ci się moje projekty i udostępnisz ich zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać. Będzie mi niezmiernie miło! 😍

Pliki są do pobrania jedynie do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Chcesz dostać informację, gdy pojawią się plannery na 2020 rok? Zapisz się do newslettera!

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.