Logo Wild Jungle

Darmowy planner 2019 do druku

Organizacja jest bardzo ważnym elementem mojego życia, szczególnie teraz, kiedy pracuję w domu. Planner miesięczny przydaje się szczególnie, gdy mam dużo deadlinów i projektów do realizacji. Widok całego miesiąca pozwala mi policzyć ile dni muszę poświęcić na dane zadanie, a ile dni mogę odpoczywać. Wcześniej miesięczny planner bardzo przydawał mi się do planowania nauki.

Koniec roku już tuż tuż, więc i planner by się przydał, nie sądzicie? Zeszłoroczna edycja ogromnie przypadła Wam do gustu, więc i w tym roku nie mogłam odpuścić sobie publikacji. Organizacja jest bardzo ważnym elementem mojego życia, szczególnie teraz, kiedy pracuję w domu. Plan miesięczny przydaje się, gdy mam dużo deadlinów i projektów do realizacji. Widok całego miesiąca pozwala mi policzyć ile dni muszę poświęcić na dane zadanie, a kiedy mogę odpoczywać. Wcześniej miesięczny planner bardzo przydawał mi się również do planowania nauki.

Zdjęcie plannerów do pobrania z kubkiem kawy i długopisami.

Aż cztery wersje miesięcznych plannerów!

W poprzedniej edycji planner na każdy miesiąc miał miejsce na notatki po lewej stronie i w tym roku również pojawia się w takiej formie. Zmieniły się jedynie jego kolory. Poza tym mam dla Was jeszcze trzy! wersje plannera. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje miejsca na notatki i wystarcza mu prosta tabelka z datami.

W tym roku mamy wersję z miejscem na notatki oraz wersję bez notatek w tej samej kolorystyce. Wersję „akwarelową” z kolorowym tłem pod nazwami dni tygodnia oraz ostatnią – klasyczną, czarno-białą. Łącznie aż 48 stron do planowania!

Pobieranie

Wybraną wersję pobieramy klikając w przycisk pod zdjęciem. Każda z nich jest zapisana w pliku PDF w formacie A4, w poziomie. Drukować można pojedyncze strony lub od razu cały rok.

Planner z miejscem na notatki

[download id=” 1347 ” template=”button”]

Kolorowy planner bez miejsca na notatki

PLANNER 2019 KOLOR

[download id=”1351″ template=”button”]

Planner z akwarelowymi nagłówkami

PLANNER 2019 AKWARELA

[download id=”1354″ template=”button”]

Czarno-Biały

Planner czarno-biały 2019

[download id=”1357″ template=”button”]

Planner celów i kalendarz na rok 2019 znajdziesz tutaj.

Jeśli spodobały Ci się moje projekty i udostępnisz ich zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać. Będzie mi niezmiernie miło! 😍

Pliki są do pobrania jedynie do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Chcesz dostać informację, gdy pojawią się plannery na 2020 rok? Zapisz się do newslettera!

Udostępnij:

Inne wpisy