Logo Wild Jungle

Darmowy planner celów na rok 2018

Arkusze organizacyjne na rok 2020 – planner miesięczny, planner celów i kalendarz – znajdziesz tutaj.

Rozpoczęcie nowego roku to zawsze czas wielkich postanowień. Osobiście nigdy nie byłam ich fanką i jedynym moim postanowieniem w zeszłym roku było przeczytanie 52 książek. Jak już mieliście okazję się dowiedzieć, udało mi się to osiągnąć. W tym roku czytając post Ani z bloga Blue Kangaroo „Jak zaplanować rok tak, by zrealizować postanowienia” oświeciło mnie – nie lubiłam postanowień, bo źle się do nich zabierałam. Wstyd się przyznać, ja, człowiek na specjalizacji Zarządzanie Projektami, zamiast podejść do planowania celów jak do projektów, po prostu traktowałam je jak wielkie „słonie”. Pora to zmienić!

Takim moim największym celem na ten rok jest napisanie i oddanie pracy magisterskiej do końca maja. Muszę Wam powiedzieć, że tu potrzebuję dużej motywacji. Wiem, że jak już przysiądę i zacznę pisać, to się uda. Trzymajcie za mnie mocno kciuki!

Post Ani nie tylko zainspirował mnie do zaplanowania paru rzeczy w tym roku, ale też do stworzenia plannera celów. Po zastanowieniu postanowiłam zrobić dwie wersje kolorystyczne – granatową i różową. Pierwszej kartki używamy do ogólnego określenia celów, z wyznaczeniem sobie daty na ich realizację. Druga kartka służy do bardziej szczegółowego opisania każdego celu – jest miejsce na poszczególne podzadania, kamienie milowe, a nawet miejsce do zapisania dlaczego chcemy zrealizować ten cel i do wpisania sobie motywujących tekstów, czy wklejenia zdjęcia. Wszystko w formacie A4, gotowe do pobrania i wydrukowania.

Planner celów na rok 2018

Jeśli potrzebujecie dokładnej instrukcji jak zaplanować cele, to koniecznie zajrzyjcie do Ani. Cały proces opisała krok po kroku. Tak w ogóle to blog studencki, taki jeden jedyny, więc dla studentów obowiązkowy! 😉

Arkusze organizacyjne na rok 2020 – planner miesięczny, planner celów i kalendarz – znajdziesz tutaj.

Udostępnij:

Inne wpisy