Logo Wild Jungle

Darmowy planner celów na rok 2019 do druku

Świadome planowanie celów zwiększa prawdopodobieństwo, że będziemy dążyć do ich osiągnięcia. Bo przecież noworoczne postanowienia, to trochę takie cele, które chcemy osiągnąć w nowym roku, prawda? Wtedy z pomocą przychodzi planner celów.

Świadome planowanie celów zwiększa prawdopodobieństwo, że będziemy dążyć do ich osiągnięcia. Bo przecież noworoczne postanowienia, to takie super cele, które chcemy osiągnąć w nowym roku, prawda? Wtedy z pomocą przychodzi planner celów.

Gdy czytam poradniki o wypracowywaniu nawyków, osiąganiu celów i wszelkich podobnych rzeczach, nasuwa mi się jedna myśl – cel, to przecież taki mały projekt. A dążenie do niego, to nic innego, jak zarządzanie projektem. Może to zboczenie po studiach magisterskich, ale serio! Planowanie osiągnięcia celów dokładnie wygląda dokładnie tak samo!

Dlatego wiele nie zmieniałam. Zeszłoroczna wersja była bardzo dobrze zrobiona i zawierała dokładnie to, co potrzebne przy planowaniu. Mam dla Was nowe kolory – zapodaję Wam go teraz w czterech wersjach akwarelowych. No bo przecież muszą pasować do Waszych super plannerów miesięcznych i kalendarzy.

Wciąż możecie pobierać planner w zeszłorocznych wersjach – różowej i granatowej. Plannery poza nagłówkiem nie były datowane, więc również się sprawdzą.

Opis plannerów i pobieranie

Każda wersja składa się z trzech arkuszy – pierwszy, to plan roku. Może macie jakieś trzy małe cele na każdy miesiąc, które chcecie rozpisać, a może potrzebujecie miejsca na kamienie milowe – wtedy ta strona nieźle się sprawdzi. Drugi arkusz to „Cele na rok”, gdzie możecie wypisać poszczególne cele z ich datą końcową. Ostatni arkusz to arkusz „Realizacji celu”, gdzie rozbijacie cel na projekt. Możecie wpisać sobie powód, dla którego dążycie do osiągnięcia danego celu, co Was motywuje, a także rozbić cel na podzadania i kamienie milowe.

Każdy planner jest w formacie A4, w wysokiej jakości, zapisany w pliku PDF. Pobieramy klikając w „Pobierz” pod wybranym kolorem.

Planner celów 2019 Niebieski

Planner celów 2019 niebieski

[download id=”1457″ template=”button”]

Fioletowy

Planner celów 2019 fioletowy

[download id=”1454″ template=”button”]

Zielony

Planner celów 2019 zielony

[download id=”1463″ template=”button”]

Brudny Róż

Planner celów 2019 brudny róż

[download id=”1460″ template=”button”]

Kalendarz i planner miesięczny na rok 2019 znajdziesz tutaj.

Jeśli spodobały Ci się plannery i udostępnisz ich zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać. Będzie mi niezmiernie miło! 😍

Pliki są do pobrania jedynie do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Jeśli chcesz dostać informację gdy tylko pojawi się zestaw do organizacji na 2020 rok koniecznie zapisz się do newslettera. Nie tylko jako pierwszy dostaniesz informację o plannerach, ale również będziesz na bieżąco z nowościami na blogu 😉

Udostępnij:

Inne wpisy