Darmowy planner celów na rok 2019 do druku

Świadome planowanie celów zwiększa prawdopodobieństwo, że będziemy dążyć do ich osiągnięcia. Bo przecież noworoczne postanowienia, to takie super cele, które chcemy osiągnąć w nowym roku, prawda? Wtedy z pomocą przychodzi planner celów.

Gdy czytam poradniki o wypracowywaniu nawyków, osiąganiu celów i wszelkich podobnych rzeczach, nasuwa mi się jedna myśl – cel, to przecież taki mały projekt. A dążenie do niego, to nic innego, jak zarządzanie projektem. Może to zboczenie po studiach magisterskich, ale serio! Planowanie osiągnięcia celów dokładnie wygląda dokładnie tak samo!

Dlatego wiele nie zmieniałam. Zeszłoroczna wersja była bardzo dobrze zrobiona i zawierała dokładnie to, co potrzebne przy planowaniu. Mam dla Was nowe kolory – zapodaję Wam go teraz w czterech wersjach akwarelowych. No bo przecież muszą pasować do Waszych super plannerów miesięcznych i kalendarzy.

Wciąż możecie pobierać planner w zeszłorocznych wersjach – różowej i granatowej. Plannery poza nagłówkiem nie były datowane, więc również się sprawdzą.

Opis plannerów i pobieranie

Każda wersja składa się z trzech arkuszy – pierwszy, to plan roku. Może macie jakieś trzy małe cele na każdy miesiąc, które chcecie rozpisać, a może potrzebujecie miejsca na kamienie milowe – wtedy ta strona nieźle się sprawdzi. Drugi arkusz to „Cele na rok”, gdzie możecie wypisać poszczególne cele z ich datą końcową. Ostatni arkusz to arkusz „Realizacji celu”, gdzie rozbijacie cel na projekt. Możecie wpisać sobie powód, dla którego dążycie do osiągnięcia danego celu, co Was motywuje, a także rozbić cel na podzadania i kamienie milowe.

Każdy planner jest w formacie A4, w wysokiej jakości, zapisany w pliku PDF. Pobieramy klikając w „Pobierz” pod wybranym kolorem.

Planner celów 2019 Niebieski

Planner celów 2019 niebieski

Pobierz “PLANNER CELÓW NIEBIESKI” PLANNER-CELÓW-NIEBIESKI.pdf – Pobrano 308 razy – 1 MB

Fioletowy

Planner celów 2019 fioletowy

Pobierz “PLANNER CELÓW LAWENDOWY” PLANNER-CELÓW-LAWENDOWY.pdf – Pobrano 257 razy – 1 MB

Zielony

Planner celów 2019 zielony

Pobierz “PLANNER CELÓW ZIELONY” PLANNER-CELÓW-ZIELONY.pdf – Pobrano 238 razy – 1 MB

Brudny Róż

Planner celów 2019 brudny róż

Pobierz “PLANNER CELÓW RÓŻOWY” PLANNER-CELÓW-RÓŻ.pdf – Pobrano 297 razy – 1 MB

Kalendarz i planner miesięczny na rok 2019 znajdziesz tutaj.

Jeśli spodobały Ci się plannery i udostępnisz ich zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać. Będzie mi niezmiernie miło! 😍

Pliki są do pobrania jedynie do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Jeśli chcesz dostać informację gdy tylko pojawi się zestaw do organizacji na 2020 rok koniecznie zapisz się do newslettera. Nie tylko jako pierwszy dostaniesz informację o plannerach, ale również będziesz na bieżąco z nowościami na blogu 😉

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.