Logo Wild Jungle

Dzienna lista zadań

We wpisach o bullet journalu wspominałam, że wolę planowanie tygodniowe i wciąż tak jest. Jednak przy dużej ilości zadań lubię je sobie rozpisać na jednej stronie. Wtedy z pomocą przychodzi mi dzienna lista zadań. Zwykle rozpisuję sobie taką listę w kalendarzu czy bullet journalu, ale od dawna chodziła mi po głowie taka strona do druku.

Jakiś czas temu na Instagramie pytałam Was o to, jaka dzienna lista zadań Wam odpowiada. Odpowiedzi były tak bardzo podzielone! Jedni lubią mieć miejsce na planowanie godzinowe, inni wolą czyste listy zadań. Z tego powodu zrobiłam dwie wersje – starałam się uwzględnić wszystkie Wasze prośby, żeby każdy z Was znalazł coś dla siebie 😊

Pliki zapisane są w formacie PDF i spokojnie można drukować je jako strony A4.

Dzienna lista zadań z podziałem godzinowym

Dzienna lista zadań z godzinami
Pobierz

Dzienna lista zadań bez podziału godzinowego

Lista to-do do druku
Pobierz

Muszę Wam powiedzieć, że miałam dzisiaj tyle wypadków zanim udało mi się przygotować tego posta, że głowa boli 😅. Zepsułam zupę, kiedy próbowałam ją naprawić komputer chciał mi się zaktualizować i padł trupem… Już myślałam, że straciłam pliki z listami, zdjęcia i nowy szablon. Wyobraźcie sobie tę zgrozę! Całe szczęście udało się wszystko odzyskać! 👍 W oczekiwaniu na naprawę komputera pograłam na pianinie, żeby trochę się odstresować tą sytuacją 🙈. Jestem prawie pewna, że Teraz chilluję i oglądam Jane The Virgin.

Życzę Wam produktywnego korzystania z listy!

Jeśli szukasz czegoś więcej, co pomogłoby Ci usprawnić organizację zachęcam Cię do przejrzenia kategorii Organizacja 💙 Może znajdziesz tam coś dla siebie!

Zawsze możesz też zaproponować coś, czego nie ma na blogu 😉

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Mockup created by rawpixel.com – www.freepik.com
Udostępnij:

Inne wpisy