Logo Wild Jungle

Jesienna tapeta z wzorem na komputer

jesienna tapeta 2022

Za oknem mamy już jesień pełną parą! Jesień to chyba moja ulubiona pora roku. Robi się chłodniej, ale jeszcze nie jest zbyt zimno, można nosić trampki i skórzane kurtki, a w kawiarniach pojawia się dyniowa latte. Wrzesień jest moim początkiem roku, kiedy mam najwięcej energii na nowe projekty i najwięcej nowych pomysłów.

Jesień to też na moim blogu czas, kiedy pojawiają się jesienne tapety. Przeglądając archiwum zauważyłam, że to właśnie tapety na jesień są u mnie stałym wpisem, który wrzucam na przełomie września i października. I tak samo jest w tym roku! 🙂 Mam dla Was przepiękną jesienną tapetę na komputer z kwiatowym wzorem, w odcieniach różu i beżu. Czegoś takiego nie robiłam wcześniej! Tapetę możecie pobrać klikając w przycisk poniżej.

jesienna tapeta 2022 pobierz

Tapetę rysowałam w Procreate, które po prostu uwielbiam, za możliwości, jaki mi daje. Po roku korzystania z iPada mogę powiedzieć, że była to wspaniała inwestycja. Mogę wyciągnąć tablet w kolejce u lekarza i poświęcić czas oczekiwania na rysowanie. Nawet nie zauważam, kiedy nadchodzi czas pójścia do domu! <3

Jak Wy czujecie się z wszechobecną już jesienią? Dajcie znać w komentarzu!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne wpisy