Logo Wild Jungle

Jesienne tapety na telefon

jesienne tapety na telefon

Dzisiaj coś, czego już dawno nie było na blogu – jesienne tapety na telefon! W zeszłym tygodniu rysowałam ćmy / motyle na iPadzie i pokazałam je Wam na Instagramie. Bardzo Wam się spodobały i postanowiłam zrobić z nich tapety na telefon. Część z Was mogła je już zescreenować w zeszłym tygodniu, dzisiaj mam dla Was pełnowymiarowe wersje w wysokiej jakości do pobrania.

Niedawno dostałam w prezencie iPada i od razu dokupiłam do niego Procreate. Nie miałam pojęcia, że zmiana narzędzia i nowy program mogą dawać takie możliwości! 🙈 Przez jakiś czas rysowałam na tablecie graficznym z ekranem, o którym pewnie zrobię wpis za jakiś czas, ale dla mnie, różnica między nim, a iPadem jest ogromna. Rysuje mi się z nim fantastycznie!

Jesienne tapety na telefon

Wszystkie te tapety mogliście zobaczyć na Instagramie, w przypadku widoku pomagaliście nawet w wyborze motywu kolorystycznego. Ćma na fioletowym tle była pierwszą, jaką narysowałam i dopóki nie narysowałam widoku, gościła na moim telefonie. Ta na beżowym tle spodobała się Wam nawet bardziej, chociaż motyw kwiatowy bardziej pasuje do kwadratowego płótna. Dodatkowo zrobiłam trzy wersje widoku na góry z balonami. Tworzenie tej ilustracji sprawiło mi bardzo dużo radości, a wszystkie trzy motywy kolorystyczne mi się podobały. Dlatego możecie wybrać, który zagości na Waszych ekranach.

Tapety pobieramy klikając w przycisk „Pobierz” pod tapetą. Zostaniesz przekierowana do nowego okna z mojego Google Drive i stamtąd możesz pobrać obraz na swój telefon.

Miłego korzystania z tapet!

Udostępnij:

Inne wpisy