Jesienne tapety na telefon

Jesienne tapety na telefon

Dzisiaj coś, czego już dawno nie było na blogu – jesienne tapety na telefon! W zeszłym tygodniu rysowałam ćmy / motyle na iPadzie i pokazałam je Wam na Instagramie. Bardzo Wam się spodobały i postanowiłam zrobić z nich tapety na telefon. Część z Was mogła je już zescreenować w zeszłym tygodniu, dzisiaj mam dla Was pełnowymiarowe wersje w wysokiej jakości do pobrania.

Niedawno dostałam w prezencie iPada i od razu dokupiłam do niego Procreate. Nie miałam pojęcia, że zmiana narzędzia i nowy program mogą dawać takie możliwości! 🙈 Przez jakiś czas rysowałam na tablecie graficznym z ekranem, o którym pewnie zrobię wpis za jakiś czas, ale dla mnie, różnica między nim, a iPadem jest ogromna. Rysuje mi się z nim fantastycznie!

Jesienne tapety na telefon

Wszystkie te tapety mogliście zobaczyć na Instagramie, w przypadku widoku pomagaliście nawet w wyborze motywu kolorystycznego. Ćma na fioletowym tle była pierwszą, jaką narysowałam i dopóki nie narysowałam widoku, gościła na moim telefonie. Ta na beżowym tle spodobała się Wam nawet bardziej, chociaż motyw kwiatowy bardziej pasuje do kwadratowego płótna. Dodatkowo zrobiłam trzy wersje widoku na góry z balonami. Tworzenie tej ilustracji sprawiło mi bardzo dużo radości, a wszystkie trzy motywy kolorystyczne mi się podobały. Dlatego możecie wybrać, który zagości na Waszych ekranach.

Tapety pobieramy klikając w przycisk „Pobierz” pod tapetą. Zostaniesz przekierowana do nowego okna z mojego Google Drive i stamtąd możesz pobrać obraz na swój telefon.

Miłego korzystania z tapet!

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.