Logo Wild Jungle

Kalendarz 2020 do druku

To już ostatni element wchodzący w skład zestawu do organizacji – kalendarz 2020 do druku. Idealnie pasuje do reszty – planera czasu i planera celów. Minęło dopiero kilka dni od premiery, a planer został pobrany już prawie sto razy!

W tym roku chciałam, żeby kalendarz był nie tylko ładny, ale i użytkowy. W poprzednim zdecydowanie brakowało miejsca na jakiekolwiek zapiski, jego jedynym zadaniem była możliwość sprawdzenia bieżącej daty. Dlatego postanowiłam wrócić do pierwszej edycji i każdemu miesiącowi poświęcić jedną całą stronę. W okolicach numerów dni jest wystarczająco dużo miejsca na małe notatki. Nie zapomnij po wydrukowaniu zaznaczyć ważnych dat 🧡. Pod spodem dodałam również tabelkę na notatki – możesz wpisać w niej najważniejsze spotkania czy cele na ten miesiąc.

Koniecznie powieś kalendarz w widocznym miejscu! U mnie kartka na dany miesiąc będzie wisiała na tablicy korkowej.

Kalendarz 2020 – w formacie A4

Kalendarz jak zawsze jest w formacie A4. Możesz drukować wszystko od razu lub pojedyncze strony co miesiąc. Całość zapisana jest w formacie PDF, więc nie powinnaś mieć problemów z otwarciem go na swoim komputerze.

Kalendarz 2020 do druku

kalendarz 2020 do druku
Pobierz Kalendarz 2020

Tak jak mówiłam we wstępie – to ostatni element zestawu organizacji na Nowy Rok!

Będzie dla mnie ogromną nagrodą, jeśli podzielisz się z innymi informacją o kalendarzu i planerach!

Życzę Ci miłego planowania,

Gloria

Zobacz kategorię Organizacja na blogu Wild Jungle

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy