Kalendarz 2020 do druku

Kalendarz 2020 do druku

To już ostatni element wchodzący w skład zestawu do organizacji – kalendarz 2020 do druku. Idealnie pasuje do reszty – planera czasu i planera celów. Minęło dopiero kilka dni od premiery, a planer został pobrany już prawie sto razy!

W tym roku chciałam, żeby kalendarz był nie tylko ładny, ale i użytkowy. W poprzednim zdecydowanie brakowało miejsca na jakiekolwiek zapiski, jego jedynym zadaniem była możliwość sprawdzenia bieżącej daty. Dlatego postanowiłam wrócić do pierwszej edycji i każdemu miesiącowi poświęcić jedną całą stronę. W okolicach numerów dni jest wystarczająco dużo miejsca na małe notatki. Nie zapomnij po wydrukowaniu zaznaczyć ważnych dat 🧡. Pod spodem dodałam również tabelkę na notatki – możesz wpisać w niej najważniejsze spotkania czy cele na ten miesiąc.

Koniecznie powieś kalendarz w widocznym miejscu! U mnie kartka na dany miesiąc będzie wisiała na tablicy korkowej.

Kalendarz 2020 – w formacie A4

Kalendarz jak zawsze jest w formacie A4. Możesz drukować wszystko od razu lub pojedyncze strony co miesiąc. Całość zapisana jest w formacie PDF, więc nie powinnaś mieć problemów z otwarciem go na swoim komputerze.

Kalendarz 2020 do druku

kalendarz 2020 do druku
Pobierz Kalendarz 2020

Tak jak mówiłam we wstępie – to ostatni element zestawu organizacji na Nowy Rok!

Będzie dla mnie ogromną nagrodą, jeśli podzielisz się z innymi informacją o kalendarzu i planerach!

Życzę Ci miłego planowania,

Gloria

Zobacz kategorię Organizacja na blogu Wild Jungle

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.