Logo Wild Jungle

Kalendarz na wrzesień 2018

Wakacje zleciały jak z bicza strzelił i przed nami już wrzesień. Pamiętam, jak kiedyś zawsze wyczekiwałam ze zniecierpliwieniem nowego roku szkolnego, a w późniejszych latach rozpoczęcia zajęć na uczelni. Nie miało znaczenia to, ile poprawek mnie czekało. W tym roku po raz pierwszy od bardzo długiego czasu nic uczelniopodobnego mnie nie czeka. Ale to też nie oznacza, że nie zamierzam uczyć się na własną rękę, o co to, to nie! Nie wiem ilu z Was początek września daje kopa motywacyjnego, ale u mnie od zawsze tak było. Wrzesień zawsze niósł ze sobą nowe plany i postanowienia. Może coś w tym wrześniu jest, i to co teraz przeczytacie prawdopodobnie zabrzmi jak masło maślane, ale mimo braku bardzo konkretnych planów, wciąż mam potrzebę planowania. Tak, jak dużo osób w styczniu przechodzi na dietę, uczy się nowego języka i chodzi na siłownie, tak dla mnie takim nowym początkiem roku jest właśnie wrzesień. To właśnie wrzesień kojarzy mi się z postanowieniami. Właśnie to natchnęło mnie do zrobienia kalendarza/plannera na ten miesiąc. Jak wiecie, na początku roku powstały paczki z kalendarzem na cały rok oraz plannerami miesięcznymi. Nie planowałam co miesiąc wypuszczać nowych, ale miałam potrzebę zrobienia czegoś innego (hej, każdy potrzebuje odmiany, nie?). Dlatego powstał ten oto rysunkowy kalendarz na wrzesień. Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do rysunkowych projektów. Są wyjątkowe, bo jedyne w swoim rodzaju.

Kalendarz do pobrania

Kalendarz jest w formacie A4, do pobrania zupełnie za darmo. Klikasz w Pobierz, drukujesz i masz! Fajnie, nie?

Pobierz

Kotki lubią się dzielić, więc jeśli podoba Ci się moja praca i udostępnisz jej zdjęcie w social mediach – oznacz mnie proszę, żeby inni też mogli skorzystać 🐱 To niewiele, a przynosi naprawdę dużo radości 😊

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy