Kolorowy Plan Lekcji

Kolorowy Plan Lekcji do pobrania

Wakacje przeleciały jak szalone i rok szkolny zaczyna się już jutro! Szczerze mówiąc jesień to po wiośnie moja ulubiona pora roku. Dopóki nie muszę wychodzić z domu nie przeszkadza mi deszcz za oknem. W dzieciństwie i jako nastolatka uwielbiałam końcówkę sierpnia, bo to oznaczało przygotowania do szkoły, zakup przyborów, nowych zeszytów i książek. Te czasy już dawno za mną, ale żeby umilić Wam i Waszym pociechom powrót do szkoły stworzyłam kolorowy plan lekcji.

kolorowy plan lekcji wypełniony

Plan lekcji wzorowany jest na liście to do z wcześniejszego wpisu. Dla starszych uczniów lista może być idealnym dopełnieniem. Na planie lekcji po lewej stronie znajduje się miejsce na wypisanie godzin, w których trwają lekcje. Później mamy dni tygodnia od poniedziałku do piątku z szarymi kreskami oddzielającymi od siebie lekcje. Poniżej znajduje się miejsce na notatki – dodatkowe zajęcia, kluby? Możesz wpisać tam, co tylko zechcesz.

kolorowy plan lekcji do pobrania
Pobierz Kolorowy Plan Lekcji

Plan lekcji jest gotowy do pobrania i druku. Wystarczy, że klikniesz w przycisk, który przeniesie Cię do mojego Google Drive’a, pobierzesz plik PDF i wydrukujesz na domowej drukarce. Bez problemu możesz korzystać z niej w domu i spokojnie możesz wysłać link do niej swoim znajomym.

Życzę Wam miłego korzystania z planu lekcji i przyjemnego początku roku!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.