Logo Wild Jungle

Kolorowy Plan Lekcji do pobrania

Plan lekcji 2021

Wakacje przeleciały jak szalone i rok szkolny zaczyna się już jutro! Szczerze mówiąc jesień to po wiośnie moja ulubiona pora roku. Dopóki nie muszę wychodzić z domu nie przeszkadza mi deszcz za oknem. W dzieciństwie i jako nastolatka uwielbiałam końcówkę sierpnia, bo to oznaczało przygotowania do szkoły, zakup przyborów, nowych zeszytów i książek. Te czasy już dawno za mną, ale żeby umilić Wam i Waszym pociechom powrót do szkoły stworzyłam kolorowy plan lekcji.

Plan lekcji wzorowany jest na liście to do z wcześniejszego wpisu. Dla starszych uczniów lista może być idealnym dopełnieniem. Na planie lekcji po lewej stronie znajduje się miejsce na wypisanie godzin, w których trwają lekcje. Później mamy dni tygodnia od poniedziałku do piątku z szarymi kreskami oddzielającymi od siebie lekcje. Poniżej znajduje się miejsce na notatki – dodatkowe zajęcia, kluby? Możesz wpisać tam, co tylko zechcesz.

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Plan lekcji jest gotowy do pobrania i druku. Wystarczy, że klikniesz w przycisk, który przeniesie Cię do mojego Google Drive’a, pobierzesz plik PDF i wydrukujesz na domowej drukarce. Bez problemu możesz korzystać z niej w domu i spokojnie możesz wysłać link do niej swoim znajomym.

Życzę Wam miłego korzystania z planu lekcji i przyjemnego początku roku!

Udostępnij:

Inne wpisy