Kreatywny weekend - podsumowanie rysunków lipiec 2019

Kreatywny Weekend #09

Kolejny miesiąc za nami, a co za tym idzie – pora na kolejne kreatywne podsumowanie! W lipcu założyłam na Instagramie odrębne konto poświęcone tylko i wyłącznie moim rysunkom. Dzięki temu miałam większą motywację, by tworzyć coś nowego. Zaczęłam też trochę eksperymentować. Niestety pod koniec miesiąca złapał mnie mały twórczy dół i nic, co narysowałam mi się nie podobało 😅 Miejmy nadzieję, że to szybko minie!

Na początku lipca zapytałam Was na Instagramie, czy w ramach Kreatywnego Weekendu nie chcielibyście oglądać też procesu tworzenia rysunków. 100% odpowiedzi wskazywało na tak. Przygotowałam więc screeny z różnych etapów. Klikając w obrazek możecie zobaczyć powiększenie.

Jada – rysunek wykonywałam w ramach wyzwania #DTIYS na Instagramie. Zajął mi około 2-3 dni. Chyba nigdy wcześniej nie rysowałam kwiatów, więc było to dla mnie duże wyzwanie.

Kolejnego portretu nie dokończyłam. Oczy zaczęły mnie przerażać, nie pomyślałam, że mogłabym to jeszcze uratować, po prostu się zniechęciłam 🙈 Myślę, że jeszcze do niego wrócę, bo wydaje mi się, że jeszcze mogę coś z tym zrobić.

Następną mamy Anę. Zaczęłam eksperymentować z dodawaniem efektów na zdjęciu. Chciałam popróbować też z kolorowymi włosami.

Emi to portret, z którego jestem najbardziej dumna. Nie rysowałam jeszcze z tej perspektywy. I chyba zrobiłam najlepsze cieniowanie ever! Włosy wyglądają super, a jak wiecie z włosami mam zawsze problem.

Kolejny portret to ‚PinkVibes’. Tutaj chciałam poeksperymentować trochę z cieniowaniem. Wyszło średnio 😅 Teraz widzę, że mogłam dodać trochę więcej cienia z lewej strony spodenek i na biustonoszu, gdzie marynarka na nie zachodzi.

Autoportret to test moich bardziej „komiksowych” umiejętności. Z tego rysunku jestem mega zadowolona! Z pewnością w sierpniu chcę spróbować rysować więcej w tym stylu.

Kolejne dwa rysunki to niedokończone prace, również eksperymenty w stylu komiksowym. Będę nad nimi jeszcze pracować 🧡

Koniec na dzisiaj! Który rysunek przypadł Wam najbardziej do gustu? Dajcie koniecznie znać! Gotowe prace możecie oglądać też na Instagramie @wildjungle_art 💙 Jeśli chcecie zobaczyć poprzednie rysunki, zajrzyjcie do innych Kreatywnych Weekendów.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.