fbpx
Wild Jungle Blog Header

Kreatywny Weekend #10

Kreatywny Weekend Wild Jungle Rysunki

Pora na kolejne rysunkowe podsumowanie miesiąca! W sierpniu intensywnie pracowałam nad nowym wyglądem bloga. Tworzenie rysunków na stronę zajęło mi ponad tydzień. Tak intensywna praca spowodowała, że nie miałam już wieczorami siły, ani ochoty rysować niczego innego. Dodatkowo na początku miesiąca miałam mały rysunkowy kryzys i nic mi nie wychodziło, więc sierpień był niestety trochę skąpy w rysunki. Udało mi się ukończyć tylko dwa, a tylko z jednego jestem zadowolona 😅

Nyane

Wild Jungle Rysunek Alice Kreatywny Weekend

Ten rysunek jest prawie ukończony. Brakuje na nim cieniowania włosów i obrysu. Okulary są również lekko niedopracowane. Prawdopodobnie będę nad nim jeszcze pracować, żeby opublikować go na moim drugim Instagramowym koncie. Inspiracja > klik <

Rachel Berry / Lea Michele

Wild Jungle Rysunek Rachel Berry Kreatywny Weekend

Całkiem niedawno na Netflixa wleciał serial Glee. Kiedy po raz pierwszy go oglądałam byłam zakochana! Oglądałam go po raz drugi podczas pisania kodu strony i postanowiłam narysować jedną z głównych postaci – Rachel Berry. Rysunek lubię średnio i chyba we wrześniu zrobię drugie podejście do aktorka, która ją gra.

Annika

Wild Jungle Rysunek Rachel Annika Kreatywny Weekend

Przy Annice chciałam poeksperymentować z czarno-białym rysunkiem. Portret jest totalnie niedokończony, jest zrobiony tylko szkic i położony bazowy kolor.

Maria

Wild Jungle Rysunek Maria Kreatywny Weekend

Przy tym rysunku eksperymentowałam z pędzlem „ink”. Ma mocniejszy obrys niż moje ostatnie prace. Osobiście bardzo lubię taki styl i takich rysunków będzie zdecydowanie więcej.

We wrześniu chce poświęcić trochę więcej czasu na rysowanie. Jeśli chcecie być na bieżąco – zapraszam na moje rysunkowe konto na Instagramie @wildjungle_art.

Który z rysunków przypadł Wam najbardziej do gustu?