Logo Wild Jungle

Lista To-Do do druku

lista to-do

Ostatnia lista to-do do druku była na tym blogu ponad 2 lata temu! Jak tylko zorientowałam się, że minęło tyle czasu, postanowiłam to nadrobić. Mimo że planuję głównie w bullet journalu, to uwielbiam wszelkiego rodzaju listy i planery do druku. A szczególnie lubię je tworzyć!

Poprzednia lista zadań występowała w dwóch wersjach. Była to typowa lista zadań na dany dzień. Jedna wersja skupiała się na planowaniu godzinowym, miała miejsce na zaplanowanie konkretnych zadań na konkretny czas. Było też miejsce na zaplanowanie posiłków, sesje pomodoro i wypite szklanki wody. Druga wersja skupiała się na zadaniach.

Tym razem nie robiłam dwóch wersji listy zadań. Po raz kolejny zapytałam Was na Instagramie o Wasze ulubione techniki planowania i znowu – zdania były podzielone. Postanowiłam zrobić trochę inaczej – podzielić zadania na te, które wykonujemy w domu i są związane z naszym życiem prywatnym oraz na te, które wykonujemy w związku z naszą pracą.

Lista To-Do z podziałem na zadania domowe i w pracy

Na górze listy znajduje się miejsce na wpisanie daty i zaznaczenie dnia tygodnia. Po lewej stronie mamy miejsce na trzy najważniejsze zadania na dany dzień. Obok jest miejsce przypominające o konieczności kontaktu mailowego i telefonicznego danego dnia. Poniżej mamy miejsce na dwie listy zadań – zadania prywatne do zrobienia danego dnia i zadania do zrobienia w pracy. Wiemy jak ważne jest dbanie o siebie po ciężkim dniu pracy, więc na dole strony znajduje się miejsce na wypisanie przyjemności dla siebie. Na koniec możemy podsumować swój dzień w jednym zdaniu.

Lista jest kolorowa i przyjemna dla oka. Wybrałam pastelowe, pasujące do siebie barwy. Dodatkowo jest prosta, nie rozprasza i pozwala się skupić na zadaniach do wykonania.

Pobierz listę to-do do druku

Lista to-do do druku jest w rozmiarze A4, zapisana w pliku PDF. Mam nadzieję, że przyda Wam się w codziennym realizowaniu zadań! Jeśli pokażecie listę na swoim Instagramie, nie zapomnijcie mnie oznaczyć – @wildjunglepl . Będzie mi niezmiernie miło zobaczyć, jak korzystacie z moich materiałów!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy