fbpx

10 pastelowych tapet na telefon

2 min. czytania
10 pastelowych tapet na telefon
Opublikowano dnia: 27 lipca, 2019

Minęło trochę czasu od ostatnich tapet na telefon. A ja zawsze tak uwielbiałam je tworzyć! Nowa kolekcja tapet ma za zadanie umilić każdej z nas dzień. Gdy tylko poczujesz się niepewnie i będziesz potrzebować wsparcia – wystarczy, że spojrzysz na telefon 😉 Mówi się, że słowa mają moc, dlatego nowe pastelowe tapety na telefon uzupełnione są odpowiednio dobranymi sentencjami. Wybrałam 10 zdań, które mają za zadanie sprawić, by Twój dzień był jeszcze lepszy. Chcę, żeby Twój telefon mówił Ci – hej! Jesteś piękna i cudowna! Dasz radę! <3

Mam nadzieję, że te pastelowe tapety na telefon przypadną Wam do gustu. Na moim telefonie na dobre rozgościła się tapeta „You are inspiring”. Czekam na Wasze komentarze z ulubieńcami. Jeśli szukacie czegoś innego, to koniecznie zajrzyjcie do innych postów z tapetami na telefon:

Pamiętajcie proszę, że tapety udostępniam w określonym celu – do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Modyfikowanie oraz publikowanie ich gdziekolwiek bez mojej zgody jest zabronione.