Organizacja czasu 2021

Pakiet do planowania na 2021 rok

Planer na 2021 rok.

Rok 2020 dobiega już do końca (też słyszysz ten cichutki głosik „w końcu”?), a to oznacza, że przyszedł czas na planery na nadchodzący 2021! To już czwarta edycja planerów, które publikuję jako pełny zestaw na nadchodzące 12 miesięcy. Nie mogę uwierzyć, jak ten czas leci!

Tworzenie planerów na nowy rok zawsze sprawia mi ogromną przyjemność. Zwykle zaczynam w okolicach świąt Bożego Narodzenia i oglądając świąteczne filmy myślę nad oprawą graficzną i kolorami. Szukam inspiracji, otwieram Illustratora i znikam na dwa-trzy dni, by stworzyć coś, co będzie służyło nam przez kolejny rok.

Planer na 2021 rok

W tym roku padło na brązy i beże. Niezmiennie od kilku lat podobają mi się rzeczy w tych odcieniach i pomyślałam, że planer na 2021 rok będzie pięknie wyglądał w tych kolorach. Planer składa się z 12 arkuszy na każdy miesiąc. Z lewej strony znajduje się nazwa miesiąca napisana pięknym pisankowym fontem. Na środku mamy tabelkę z wpisanymi dniami tygodnia i datami, a po prawej miejsce na notatki.

Wszystkie strony zapisane są w jednym pliku PDF. Można wydrukować je na domowej drukarce lub zanieść do drukarni i poprosić o druk w formacie A4.

Pobierz Planer na 2021 rok

Kalendarz na 2021 rok

Ostatnio, kiedy planowałam w moim bullet journalu pomyślałam sobie, że brakuje mi takiego kalendarza, na którym znajdowałyby się wszystkie miesiące. Taki kalendarz bardzo ułatwiłby mi pracę nad moim zeszytem! Właśnie z tego powodu w tym roku postanowiłam zmienić trochę układ kalendarza. Umieściłam wszystkie miesiące na jednej stronie, a wydrukowany arkusz mam już schowany w swoim bullet journalu.

Pobierz Kalendarz na 2021 rok

Planowanie celów w 2021 roku

W zestawie z kalendarzem i planerem na 2021 rok mam dla Was również planer celów. Składa się on z listy celów na nadchodzący rok oraz arkusza, na którym można te cele opisać bardziej szczegółowo. Więcej o moim planowaniu celów pisałam we wpisie z zeszłego roku – Jak planować cele w 2020 roku?

Pobierz Moje cele na 2021 rok

Pobierz Plan realizacji celu

Dajcie koniecznie znać jak podoba Wam się tegoroczny pakiet do planowania!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Zobacz

Inne wpisy

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.

tapeta na styczeń 2022

Tapeta na styczeń

Witam Was w 2022 roku! Pierwszy dzień nowego roku spędziłam leżąc na kanapie w dresie i oglądając najnowszy sezon Cobra Kai, zajadając się Opolankami i

Jesienne tapety na telefon

Jesienne tapety na telefon

Dzisiaj coś, czego już dawno nie było na blogu – jesienne tapety na telefon! W zeszłym tygodniu rysowałam ćmy / motyle na iPadzie i pokazałam