Logo Wild Jungle

Pakiet do planowania na 2022 rok

Pakiet do planowania 2022

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu. I w tym roku przychodzę też z fajnym ogłoszeniem – oprócz bezpłatnego pakietu, niebawem pojawi się również wersja płatna dla użytkowników programów takich jak Goodnotes czy Notability – w pełni podlinkowana i gotowa by wspomagać Was w planowaniu przez cały rok. Już nie mogę się doczekać, aż Wam ją udostępnię!

Ale wracając do tej edycji planerów rocznych. W tym roku planery są bardzo minimalistyczne, utrzymane w odcieniach koloru roku Pantone – Very Peri. Jak zawsze w pakiecie znajdują się planery na każdy miesiąc, kalendarz z widokiem rocznym oraz planer celów i realizacji celu.

U mnie planery miesięczne zawsze wiszą w kuchni i wspomagają nas w domowym planowaniu każdego dnia. Mam nadzieję, że Wam też będą dobrze służyć.

Planery miesięczne na 2022 rok

Planery miesięczny pobiera się jako jeden plik PDF z 12 stronami – po jednej na każdy miesiąc. W tym roku nie ma miejsca na notatki, planery są bardzo minimalistyczne. Każda strona jest w formacie A4. Możesz wydrukować od razu wszystkie strony lub drukować je pojedynczo.

Kalendarz 2022

Kalendarz jest w formacie pionowym. Tak jak pisałam w zeszłym roku – często przydaje nam się widok całego roku (szczególnie, jeśli prowadzicie bullet journal). W tym roku z lewej strony każdego miesiąca znajduje się również numer tygodnia.

Planer celów

Planer celów ma format znany z poprzednich edycji. Na jednej stronie możemy wypisać wszystkie nasze cele na ten rok, a drugą drukować podczas planowania realizacji każdego z celów.

Miłego użytkowania!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy