Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu. I w tym roku przychodzę też z fajnym ogłoszeniem – oprócz bezpłatnego pakietu, niebawem pojawi się również wersja płatna dla użytkowników programów takich jak Goodnotes czy Notability – w pełni podlinkowana i gotowa by wspomagać Was w planowaniu przez cały rok. Już nie mogę się doczekać, aż Wam ją udostępnię!

Planer 2022 Goodnotes

Ale wracając do tej edycji planerów rocznych. W tym roku planery są bardzo minimalistyczne, utrzymane w odcieniach koloru roku Pantone – Very Peri. Jak zawsze w pakiecie znajdują się planery na każdy miesiąc, kalendarz z widokiem rocznym oraz planer celów i realizacji celu.

U mnie planery miesięczne zawsze wiszą w kuchni i wspomagają nas w domowym planowaniu każdego dnia. Mam nadzieję, że Wam też będą dobrze służyć.

Planery miesięczne na 2022 rok

Planery miesięczny pobiera się jako jeden plik PDF z 12 stronami – po jednej na każdy miesiąc. W tym roku nie ma miejsca na notatki, planery są bardzo minimalistyczne. Każda strona jest w formacie A4. Możesz wydrukować od razu wszystkie strony lub drukować je pojedynczo.

Planer miesięczny 2022

Kalendarz 2022

Kalendarz jest w formacie pionowym. Tak jak pisałam w zeszłym roku – często przydaje nam się widok całego roku (szczególnie, jeśli prowadzicie bullet journal). W tym roku z lewej strony każdego miesiąca znajduje się również numer tygodnia.

Planer celów

Planer celów ma format znany z poprzednich edycji. Na jednej stronie możemy wypisać wszystkie nasze cele na ten rok, a drugą drukować podczas planowania realizacji każdego z celów.

planer celów 2022

Miłego użytkowania!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.