Logo Wild Jungle

Planner Wielkanocny

Święta zbliżają się ogromnymi krokami. Sprzątanie, przygotowywanie jedzenia, zakupy, prezenty - na przygotowanie tego wszystkiego potrzeba czasu i odpowiedniego planu!

Święta zbliżają się ogromnymi krokami. Sprzątanie, gotowanie, zakupy, prezenty – na przygotowanie tego wszystkiego potrzeba czasu i oczywiście odpowiedniego planu!

Podobny projekt chciałam zrealizować na Boże Narodzenie, ale niestety nie wyrobiłam się w czasie. Szczęśliwie tym razem przyszło mi to do głowy odpowiednio wcześniej. Planner Wielkanocny to mini PDF zawierający strony pomocne podczas organizacji Świąt. Zawiera, moim zdaniem, najpotrzebniejsze rzeczy potrzebne do rozpisania najważniejszych świątecznych zadań.

Planner składa się z 5 części:

  • Plan Sprzątania
  • Lista Zakupów
  • Lista Prezentów
  • Menu Wielkanocne
  • Karta z przepisami

Każdą z nich możesz drukować do woli. Wszystkie strony są w formacie A4, w wysokiej rozdzielczości. Mam nadzieję, że przydadzą Ci się w zorganizowaniu się lepiej przed Wielkanocą. Miłego użytkowania!

Pobierz

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Udostępnij:

Inne wpisy