fbpx

Podsumowanie listopada, linkowe party i grudniowy planer

2 min. czytania
Podsumowanie listopada 2015
Opublikowano dnia: 1 grudnia, 2015

Tyle dobroci w jednym poście, dacie wiarę? Listopad był trochę przygnębiającym miesiącem, co pewnie było spowodowane tą szarą pogodą. Pierwszy śnieg, pierwsze i niekończące się reklamy świąteczne w telewizji, wszystko to spowodowało, że miałam ochotę tylko zaszyć się pod kocem z książką i ciepłą herbatą i nie myśleć o niczym. Pomysł na post 9 rzeczy, za które pokochałam jesień kształtował mi się w głowie już od początku miesiąca, a pani w Starbucksie tylko przypieczętowała koniec jesieni w moim sercu. To trochę okrutne odmawiać człowiekowi dyniowej latte w połowie listopada, nie uważacie? A wszystko przez to nowe świąteczne menu.  

Instagram został zapełniony zdjęciami, jeżeli macie ochotę na więcej, to serdecznie zapraszam do obserwowania. Tutaj daję Wam trzy moje ulubione zdjęcia z listopada.

Przygotowując kalendarz (albo jak kto woli planer) na grudzień byłam nieco rozdarta. Pierwszy projekt był ciemnozielony z choinkami, ale zdecydowanie mnie nie przekonał. Drugi miał w nagłówku kolorowe gwiazdki na bladoróżowym tle, ale kolory były jakieś nie te. W końcu zdecydowałam się na mój ulubiony jesienno-zimowy kolor – niebieskoszary i płatki śniegu. Bo to właśnie ze śniegiem grudzień kojarzy mi się najbardziej, z pierwszymi powolnie spadającymi płatkami. Mam nadzieję, że planer przypadnie Wam do gustu. Śmiało pobierajcie i będzie mi przemiło, jeśli podzielicie się swoimi uwagami, może chcielibyście coś w nim zmienić? Zdjęcia planera w użyciu również mile widziane!

Pobierz planer

A teraz Wasza ulubiona część podsumowania, czyli linkowe party! Zapraszam wszystkich do zabawy, zasady są takie jak zawsze. Dla przypomnienia:  

  1. Link może dodać każda osoba posiadająca bloga.
  2. Każda osoba może dodać maksymalnie 3 linki do swoich postów.
  3. Posty powinny być opublikowane w listopadzie.
  4. Po dodaniu linka znajdź chwilę na skomentowanie postów dodanych przez inne osoby, na pewno będzie im miło, a może nawet odwdzięczą się tym samym 🙂
  5. Linkowanie trwa od dzisiaj do 8 Grudnia 23:55.
  6. Baw się dobrze!

Całuję, a w czwartek zapraszam po szablon listy zadań rzeczy do zrobienia przed Świętami 😉

P.S. Widzieliście już Wyzwanie Rysunkowe u Zenji? Koniecznie zobaczcie!