fbpx

Podsumowanie Stycznia / Linkowe Party / Tapeta z Kalendarzem

2 min. czytania
Podsumowanie stycznia 2016
Opublikowano dnia: 1 lutego, 2016

Comiesięczne podsumowania są nie tylko okazją do tych małych spotkań z Wami podczas linkowego party, ale też są dla mnie chwilą, by spojrzeć na poprzedni miesiąc trochę z dystansu i zastanowić się w jakim kierunku zmierzam. Powoli wpadam znowu w rytm blogowania, styczeń przyniósł dla Was tapety na telefon, które cieszą się ogromną popularnością – za co serdecznie dziękuję. Zdążyłam też z planerem na luty – chyba po raz pierwszy pojawił się przed rozpoczęciem miesiąca – i zamierzam tą tradycję kontynuować. Powstał również poradnik – jak pięknie adresować koperty, którego tworzenie sprawiło mi wiele radości. Rozpoczynam luty z nowymi blogowymi planami, które mam nadzieję wpasują się w Wasze gusta.

W lutym

Chciałabym ruszyć z serią fotograficznych poradników. Plany na nią krążą mi po głowie od miesiąca, kategoria już stygnie w menu bloga, pora działać. Jeżeli macie jakieś konkretne problemy z fotografią, to nie bójcie się napisać wiadomości czy komentarza. Nakieruje mnie to trochę od czego powinnam zacząć.

Kolejna, ważna dla mnie seria, to seria rysunkowa. Raz w tygodniu będzie powstawał wpis z rysunkami z całego tygodnia. Będę dzielić się z Wami swoimi postępami w rysowaniu na komputerze. Rysunki z zeszłego tygodnia czekają już na publikację.

Mój notesik jest wypełniony pomysłami na posty, mam nadzieję, że na pomysłach się nie skończy. Trzymajcie mocno kciuki!

Instagram

Na Instagramie jak zawsze trochę kawy, trochę planowania, a nawet i zdjęcia Katowic się pojawiły! Kto nie był, niech wpadnie, a tu moje trzy ulubione zdjęcia ze stycznia.

Instagram styczeń

Tapeta na pulpit z kalendarzem

Jako fanka prostoty i plam zrobionych akwarelami stworzyłam dla Was prostą tapetę z kalendarzem na luty. Jest walentynkowe serduszko, jest trochę różu. Częstujcie się!

tapeta z kalendarzem na luty 2016 2016
Success

Linkowe Party

Jak tradycja nakazuje, na koniec miesiąca zapraszam do dzielenia się swoimi postami. Styczniowe będą mile widziane! Pamiętajcie o ugoszczenia komentarzem osoby, która zabawiła tu przed Wami (albo po Was). Zabawa trwa przez tydzień (do 9.02.2016 godz. 00:00)