Podsumowanie stycznia 2016

Podsumowanie Stycznia / Linkowe Party / Tapeta z Kalendarzem

Comiesięczne podsumowania są nie tylko okazją do tych małych spotkań z Wami podczas linkowego party, ale też są dla mnie chwilą, by spojrzeć na poprzedni miesiąc trochę z dystansu i zastanowić się w jakim kierunku zmierzam. Powoli wpadam znowu w rytm blogowania, styczeń przyniósł dla Was tapety na telefon, które cieszą się ogromną popularnością – za co serdecznie dziękuję. Zdążyłam też z planerem na luty – chyba po raz pierwszy pojawił się przed rozpoczęciem miesiąca – i zamierzam tą tradycję kontynuować. Powstał również poradnik – jak pięknie adresować koperty, którego tworzenie sprawiło mi wiele radości. Rozpoczynam luty z nowymi blogowymi planami, które mam nadzieję wpasują się w Wasze gusta.

W lutym

Chciałabym ruszyć z serią fotograficznych poradników. Plany na nią krążą mi po głowie od miesiąca, kategoria już stygnie w menu bloga, pora działać. Jeżeli macie jakieś konkretne problemy z fotografią, to nie bójcie się napisać wiadomości czy komentarza. Nakieruje mnie to trochę od czego powinnam zacząć.

Kolejna, ważna dla mnie seria, to seria rysunkowa. Raz w tygodniu będzie powstawał wpis z rysunkami z całego tygodnia. Będę dzielić się z Wami swoimi postępami w rysowaniu na komputerze. Rysunki z zeszłego tygodnia czekają już na publikację.

Mój notesik jest wypełniony pomysłami na posty, mam nadzieję, że na pomysłach się nie skończy. Trzymajcie mocno kciuki!

Instagram

Na Instagramie jak zawsze trochę kawy, trochę planowania, a nawet i zdjęcia Katowic się pojawiły! Kto nie był, niech wpadnie, a tu moje trzy ulubione zdjęcia ze stycznia.

Instagram styczeń

Tapeta na pulpit z kalendarzem

Jako fanka prostoty i plam zrobionych akwarelami stworzyłam dla Was prostą tapetę z kalendarzem na luty. Jest walentynkowe serduszko, jest trochę różu. Częstujcie się!

Tapeta z kalendarzem na luty

Linkowe Party

Jak tradycja nakazuje, na koniec miesiąca zapraszam do dzielenia się swoimi postami. Styczniowe będą mile widziane! Pamiętajcie o ugoszczenia komentarzem osoby, która zabawiła tu przed Wami (albo po Was). Zabawa trwa przez tydzień (do 9.02.2016 godz. 00:00)

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na