fbpx

Pozytywny Luty ’19

3 min. czytania
Kolczyk sotho
Opublikowano dnia: 3 marca, 2019

W tym miesiącu podsumowanie będzie króciutkie. Luty zleciał jak szalony, nawet nie wiem, gdzie umknęły mi te wszystkie dni. Teraz siedzę na kanapie zamiast sprzątać mieszkanie, w kuchni gotuje się rosół, a w telewizji lecą The Originals.

Działo się

Zgodnie z ankietami zaczęłam publikować na InstaStories proces robienia rozkładówek w Bullet Journalu. Wysłałam też pierwszy Newsletter ❤️ Trochę czytałam, trochę rysowałam, dużo oglądałam. Słoneczne dni wykorzystałam na spacery.

Słuchałam

Dałam kolejną już szansę audiobookom i podczas rysowania tabelki na Miesiąc Systematycznej Nauki słuchałam autobiografii Kuby Wojewódzkiego. Nie przesłuchałam jeszcze całej. Muszę się Wam jednak przyznać, że dużo ciężej skupić mi się na audiobooku i nie wiem, czy się przekonam do nich tak na sto procent.

Czułam się

Lepiej. Nie wiem czy to zasługa magnezu i suplementu z kwasem Omega 3, ale jest ze mną trochę lepiej.

Pracowałam nad

Przez kilka dni pracowałam nad nowym szablonem. Jednak uznałam, że to za dużo pracy i tylko się rozpraszam, kiedy mogłabym robić coś bardziej produktywnego. Na początku miesiąca brałam udział w pierwszym tygodniu Wyzwania Letteringowego. Intensywnie pracuję też nad utrzymaniem porządku, jestem w tym straszna 🙈

Oglądałam

Skończyliśmy How I Met Your Mother – po tylu latach czekania na zakończenie, nie byłam aż tak zaskoczona. Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że skończy się to troszkę inaczej. Obejrzałam też Jak Romantycznie, skończyłam kolejne sezony Pamiętników Wampirów, a kiedy Elena zaczęła robić się zbyt irytująca przerzuciłam się na The Originals. Nadrobiłam Młodego Sheldona. Oglądałam też trochę YouTube’a – dużo okołowłosowych filmów, czego zwykle nie robię 😅

Przeczytałam – 13/52

Jedynie 3 książki 🙈 Nie mogłam się zdecydować co chcę czytać, a później czytałam po troszku.

Moje serce w dwóch światach – Jojo Moyes – serię Lou Clark zaczęłam dosłownie sto lat temu. “Moje serce w dwóch światach” miałam na liście Do przeczytania odkąd książka została wydana. To chyba najlepsza część serii! W dodatku akcja dzieje się w Nowym Jorku.

Żmijowisko – Wojciech Chmielarz – bardzo dobrze napisany kryminał. Do samego końca nie domyślałam się, kto jest sprawcą! Z pewnością przeczytam więcej książek tego autora.

Nieodgadniona – Remigiusz Mróz – druga część cyklu “Damian Werner” (do tego momentu nie wiedziałam, że to już cykl). Szczerze mówiąc – średnia. Nic więcej nie mam do dodania 🤷‍♀️

W marcu uczę się

Jak od nowa się zorganizować. Odnoszę wrażenie, że w lutym było lepiej, niż w styczniu, ale i tak nie tak dobrze jak wcześniej. Marzec ogłaszam miesiącem organizacji.

Chciałabym

Nauczyć się czegoś nowego!

Opublikowane w lutym

Tyle na dzisiaj, ślę Wam uściski i mnóstwo energii na nowy tydzień!

Do napisania!