fbpx

Grand Budapest Hotel – Tapeta na Komputer

< 1 min. czytania
grand budapest hotel tapeta
Opublikowano dnia: 22 kwietnia, 2015

Tapeta Grand Budapest Hotel

Cudowne zdjęcia, widoki i sceny. Hotelowy przepych jak z bajki. Kto z nas nie marzy, żeby znaleźć się w takim miejscu? Film Grand Budapest Hotel wywarł na mnie ogromne wrażenie, nie tylko samą historią, ale przede wszystkim sposobem w jaki został nakręcony.

Sam film zbiera niesamowicie pozytywne opinie. Ja sama byłam nim zachwycona. Stylowe kostiumy, starannie dobrane detale, wcześniej wspomniane widoki i zdjęcia. Jednak największe wrażenie wywarł na mnie sam hotel! Elewacja w kolorze pudrowego różu, złote dodatki – coś co bardzo lubię.

Tapeta Grand Budapest Hotel

Film zainspirował mnie do stworzenia tapety na komputer. Postawiłam sobie trudne zadanie do zrealizowania. Chciałam przedstawić na tapecie hotel. Mnóstwo detali, odpowiednie kolory i cieniowanie – na początku byłam trochę przestraszona, ale bardzo chciałam podejść do zadania. Wciąż uczę się tworzenia w Adobe Illustratorze, więc stało przede mną nie lada zadanie.

Praca nad tapetą trwała kilka dni. Chciałam rzucić to w diabły. Ale udało się! Efekt przeszedł moje największe oczekiwania. Cała tapeta utrzymana jest w tonacji pudrowego różu. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo jak mnie.

Tapeta Grand Budapest Hotel na komputer

grand budapest hotel tapeta na komputer
Pobierz tapetę na komputer

Jeśli szukasz innych tapet zapraszam Cię to przejrzenia kategorii Tapety. Może znajdziesz tam coś dla siebie 😊

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.