grand budapest hotel

Grand Budapest Hotel – Tapeta na Komputer

Tapeta Grand Budapest Hotel

Cudowne zdjęcia, widoki i sceny. Hotelowy przepych jak z bajki. Kto z nas nie marzy, żeby znaleźć się w takim miejscu? Film Grand Budapest Hotel wywarł na mnie ogromne wrażenie, nie tylko samą historią, ale przede wszystkim sposobem w jaki został nakręcony.

Sam film zbiera niesamowicie pozytywne opinie. Ja sama byłam nim zachwycona. Stylowe kostiumy, starannie dobrane detale, wcześniej wspomniane widoki i zdjęcia. Jednak największe wrażenie wywarł na mnie sam hotel! Elewacja w kolorze pudrowego różu, złote dodatki – coś co bardzo lubię.

Tapeta Grand Budapest Hotel

Film zainspirował mnie do stworzenia tapety na komputer. Postawiłam sobie trudne zadanie do zrealizowania. Chciałam przedstawić na tapecie hotel. Mnóstwo detali, odpowiednie kolory i cieniowanie – na początku byłam trochę przestraszona, ale bardzo chciałam podejść do zadania. Wciąż uczę się tworzenia w Adobe Illustratorze, więc stało przede mną nie lada zadanie.

Praca nad tapetą trwała kilka dni. Chciałam rzucić to w diabły. Ale udało się! Efekt przeszedł moje największe oczekiwania. Cała tapeta utrzymana jest w tonacji pudrowego różu. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo jak mnie.

Tapeta Grand Budapest Hotel na komputer

Tapeta Grand Budapest Hotel na komputer
Tapeta Grand Budapest Hotel

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.