London Tapeta na komputer i telefon

Tapeta Londyn – London Is Always a Good Idea

Tapeta Londyn na komputer, tablet i telefon.

Moje pierwsze spotkanie z Londynem nie zakończyło się miłością. To było pod koniec liceum. Trafiłam tam podczas wycieczki objazdowej z koleżanką. Był to zorganizowany wyjazd, w planach było zwiedzanie Londynu i Paryża. Rok wcześniej odwiedziłam Paryż i to było TO. W porównaniu z Paryżem Londyn nie wydał mi się niczym wyjątkowym, a wręcz byłam rozczarowana.

Drugi raz do Londynu trafiłam z dwojgiem przyjaciół. Pojechaliśmy do pracy na wakacje, w przerwie między pierwszym a drugim rokiem studiów. Z niektórymi miejscami jest tak, że chyba musisz w nich pomieszkać, aby poczuć klimat i się zakochać. Tak właśnie było tym razem. Spędziłam w tym mieście ponad dwa miesiące. Pracowałam, żyłam i oddychałam Londynem. Po tym czasie nie chciałam stamtąd wyjeżdżać! Po powrocie do domu zastanawiałam się nawet czy nie rzucić studiów i nie przenieść się tam na stałe.

Tapeta Londyn

Moje drugie miejsce pracy podczas pobytu w Londynie znajdowało się zaraz obok Big Bena. Jadłam obiady patrząc na Westminster i przechodzących turystów. Spędziłam tam ponad miesiąc i po dziś dzień to miejsce budzi we mnie szczególne uczucia. Dlatego właśnie na tapecie pojawił się Big Ben. Tapeta w całości powstała w programie Adobe Illustrator. Można pobrać ją w wersji na komputer, tablet i telefon. Miłego korzystania!

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.