fbpx

Tapeta Londyn – London Is Always a Good Idea

2 min. czytania
Tapeta London is always a good idea
Opublikowano dnia: 4 maja, 2015

Tapeta Londyn na komputer, tablet i telefon.

Moje pierwsze spotkanie z Londynem nie zakończyło się miłością. To było pod koniec liceum. Trafiłam tam podczas wycieczki objazdowej z koleżanką. Był to zorganizowany wyjazd, w planach było zwiedzanie Londynu i Paryża. Rok wcześniej odwiedziłam Paryż i to było TO. W porównaniu z Paryżem Londyn nie wydał mi się niczym wyjątkowym, a wręcz byłam rozczarowana.

Drugi raz do Londynu trafiłam z dwojgiem przyjaciół. Pojechaliśmy do pracy na wakacje, w przerwie między pierwszym a drugim rokiem studiów. Z niektórymi miejscami jest tak, że chyba musisz w nich pomieszkać, aby poczuć klimat i się zakochać. Tak właśnie było tym razem. Spędziłam w tym mieście ponad dwa miesiące. Pracowałam, żyłam i oddychałam Londynem. Po tym czasie nie chciałam stamtąd wyjeżdżać! Po powrocie do domu zastanawiałam się nawet czy nie rzucić studiów i nie przenieść się tam na stałe.

Tapeta Londyn

Moje drugie miejsce pracy podczas pobytu w Londynie znajdowało się zaraz obok Big Bena. Jadłam obiady patrząc na Westminster i przechodzących turystów. Spędziłam tam ponad miesiąc i po dziś dzień to miejsce budzi we mnie szczególne uczucia. Dlatego właśnie na tapecie pojawił się Big Ben. Tapeta w całości powstała w programie Adobe Illustrator. Można pobrać ją w wersji na komputer, tablet i telefon. Miłego korzystania!

Tapeta London is Always a good idea
Tapeta na iPada wersja jasna Wersja ciemna

Tapeta na komputer wersja jasna 1 Wersja jasna 2 Wersja ciemna

Tapeta na telefon wersja jasna Wersja ciemna

Jeśli szukasz innych tapet zapraszam Cię do przejrzenia kategorii Tapety. Może znajdziesz tam coś dla siebie 😊

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.