Whale be fine tapeta

Tapety na czerwiec + Speedpaint

Tapeta na czerwiec 2020 i nagranie procesu rysowania ilustracji.

Przeglądałam ostatnio archiwalne wpisy na blogu, by stworzyć zakładkę „Zacznij tutaj”. Znalazłam mnóstwo wpisów z tapetami, które kiedyś tworzyłam i bardzo mi się zatęskniło za robieniem takich rzeczy! Tak w mojej głowie zakiełkował pomysł na stworzenie tapety na czerwiec 2020. I powiem Ci – to było super doświadczenie!

Na Instagramie zapytałam Was w poniedziałek czy przy okazji tworzenia tapety nie chcecie nagrania procesu rysowania ilustracji do niej. Prawie wszyscy odpowiedzieliście, że pewnie! Miałam aż cztery podejścia do tapety, pierwszy nie pasował mi pod względem graficznym, po drugim uznałam, że żaglówka to za dużo, a po wysłaniu trzeciej wersji na telefon stwierdziłam, że jednak obrys powinien być czarny. Proces rysowania szkicu i wersji z kolorowym obrysem znajdziecie na nagraniu, zmiany obrysu na czarny już nie dogrywałam.

Na tapecie na czerwiec znajduje się wieloryb Humbak. Przeglądałam Pinterest w poszukiwaniu inspiracji na ilustrację i piękne rysunki humbaków wpadły mi w oko. Uznałam, że idealnie sprawdzą się jako motyw na tapecie. Tapeta na komputer ma po prawej stronie kalendarz na czerwiec, a w drugiej wersji samego wieloryba. Tapeta na telefon występuje w jednej wersji – z wielorybem na środku i napisem „Whale be fine”. Pomyślałam, że będzie to fajny, podnoszący na duchu dodatek.

Proces rysowania wieloryba znajdziecie na moim kanale na YouTubie.


Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.