fbpx

Tapety na czerwiec + Speedpaint

2 min. czytania
Tapeta na czerwiec 2020
Opublikowano dnia: 28 maja, 2020

Tapeta na czerwiec 2020 i nagranie procesu rysowania ilustracji.

Przeglądałam ostatnio archiwalne wpisy na blogu, by stworzyć zakładkę “Zacznij tutaj”. Znalazłam mnóstwo wpisów z tapetami, które kiedyś tworzyłam i bardzo mi się zatęskniło za robieniem takich rzeczy! Tak w mojej głowie zakiełkował pomysł na stworzenie tapety na czerwiec 2020. I powiem Ci – to było super doświadczenie!

Na Instagramie zapytałam Was w poniedziałek czy przy okazji tworzenia tapety nie chcecie nagrania procesu rysowania ilustracji do niej. Prawie wszyscy odpowiedzieliście, że pewnie! Miałam aż cztery podejścia do tapety, pierwszy nie pasował mi pod względem graficznym, po drugim uznałam, że żaglówka to za dużo, a po wysłaniu trzeciej wersji na telefon stwierdziłam, że jednak obrys powinien być czarny. Proces rysowania szkicu i wersji z kolorowym obrysem znajdziecie na nagraniu, zmiany obrysu na czarny już nie dogrywałam.

Na tapecie na czerwiec znajduje się wieloryb Humbak. Przeglądałam Pinterest w poszukiwaniu inspiracji na ilustrację i piękne rysunki humbaków wpadły mi w oko. Uznałam, że idealnie sprawdzą się jako motyw na tapecie. Tapeta na komputer ma po prawej stronie kalendarz na czerwiec, a w drugiej wersji samego wieloryba. Tapeta na telefon występuje w jednej wersji – z wielorybem na środku i napisem “Whale be fine”. Pomyślałam, że będzie to fajny, podnoszący na duchu dodatek.

Tapeta Whale Be Fine na telefon

Proces rysowania wieloryba znajdziecie na moim kanale na YouTubie.


Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.