Tapeta na grudzień 2020

Tworząc okładkę Planera świątecznego wiedziałam już, że ta ilustracja musi trafić na tapetę na grudzień! Dzisiejszy pierwszy śnieg zmotywował mnie do opublikowania tapety trochę wcześniej. Na moim pulpicie już zagościła ❤️.

Wisząca drewniana choinka zachwyciła mnie już jakiś czas temu, kiedy Ania z Blue Kangaroo pokazała instrukcję na jej wykonanie. Niedawno widziałam ją też w świątecznej ofercie Ikei i po cichu planuję, że sama taką zrobię na ten rok. Myślę, że to genialny sposób na ozdobienie ściany, a na upartego może też być nietypową półką na zdjęcia 🙈.

Tapeta na grudzień

Tapeta na grudzień występuje w wersji na pulpit komputera z podpisem „Grudzień” stylizowanym w ten sam sposób co napis „Planer świąteczny”. Na tapecie na telefon widnieje sama choinka. Wybrałam ten sam beż, który jest na okładce planeta. Uważam, że wszystko świetnie się ze sobą komponuje. Zapraszam do pobierania!

Inne tapety

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.