fbpx

Tapeta na grudzień 2020

2 min. czytania
Tapeta na grudzień 2020
Opublikowano dnia: 29 listopada, 2020

Tworząc okładkę Planera świątecznego wiedziałam już, że ta ilustracja musi trafić na tapetę na grudzień! Dzisiejszy pierwszy śnieg zmotywował mnie do opublikowania tapety trochę wcześniej. Na moim pulpicie już zagościła ❤️.

Wisząca drewniana choinka zachwyciła mnie już jakiś czas temu, kiedy Ania z Blue Kangaroo pokazała instrukcję na jej wykonanie. Niedawno widziałam ją też w świątecznej ofercie Ikei i po cichu planuję, że sama taką zrobię na ten rok. Myślę, że to genialny sposób na ozdobienie ściany, a na upartego może też być nietypową półką na zdjęcia 🙈.

Tapeta na grudzień

Tapeta na grudzień występuje w wersji na pulpit komputera z podpisem “Grudzień” stylizowanym w ten sam sposób co napis “Planer świąteczny”. Na tapecie na telefon widnieje sama choinka. Wybrałam ten sam beż, który jest na okładce planeta. Uważam, że wszystko świetnie się ze sobą komponuje. Zapraszam do pobierania!

Inne tapety

Na moim blogu znajdziesz więcej tapet. Zachęcam Cię do przejrzenia całej kategorii, może spodoba Ci się coś innego.

Więcej tapet

Pamiętajcie proszę, że tapety udostępniam w określonym celu – do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Publikowanie ich gdziekolwiek bez mojej wyraźnej zgody jest zabronione.