Tapeta na komputer – lipiec 2020

Tapeta na komputer – lipiec 2020

Lipiec już za pasem, jak ten czas leci! Pierwsze upalne dni już za nami, pierwsze burze i pierwsze małe wycieczki. Każdy z nas pewnie inaczej wyobrażał sobie to lato, ale życie, jak to życie, zawsze zaskakuje.

W tym roku ograniczymy pewnie zagraniczne wojaże i skupimy się na podróżowaniu po naszym pięknym kraju. I może to i lepiej? Ja sama jestem ogromnie wdzięczna rodzicom, że w młodości pokazali mi jak cudowne miejsca mamy tutaj u siebie.

Z nowym miesiącem przychodzi czas na nową tapetę na komputer. A skoro jesteśmy w temacie wycieczek po Polsce uznałam, że dobrym motywem przewodnim będzie „coś miejscowego”. I tak padło na góry. Rysunek z tapety na lipiec bazowałam na zdjęciu naszych pięknych Tatr, a ilustrację zamieściłam na całej powierzchni tapety. Ostatnio coraz więcej eksperymentuję z różnymi stylami i tutaj również postanowiłam wypróbować coś nowego. Aktualnie ten styl ilustracji jest moim ulubionym i cały czas staram się w nim rozwijać. Pod względem kolorystycznym jestem zachwycona tą tapetą! Na ilustracji przeważają odcienie niebieskiego i fioletu. Dla przełamania dodałam domki z pomarańczowymi dachami. Niebo w postaci gradientu sprawia, że ilustracja jest ciekawsza i trochę magiczna.

Tapeta na komputer – Lipiec 2020
Pobierz tapetę na komputer

Mam nadzieję, że tapeta będzie Ci dobrze służyć. U mnie gości już na pulpicie i umila mi pracę nad nową oprawą graficzną bloga 😊.

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.