fbpx
Wild Jungle Blog Header

Tapeta na komputer – lipiec 2020

Tapeta na komputer – lipiec 2020

Lipiec już za pasem, jak ten czas leci! Pierwsze upalne dni już za nami, pierwsze burze i pierwsze małe wycieczki. Każdy z nas pewnie inaczej wyobrażał sobie to lato, ale życie, jak to życie, zawsze zaskakuje.

W tym roku ograniczymy pewnie zagraniczne wojaże i skupimy się na podróżowaniu po naszym pięknym kraju. I może to i lepiej? Ja sama jestem ogromnie wdzięczna rodzicom, że w młodości pokazali mi jak cudowne miejsca mamy tutaj u siebie.

Z nowym miesiącem przychodzi czas na nową tapetę na komputer. A skoro jesteśmy w temacie wycieczek po Polsce uznałam, że dobrym motywem przewodnim będzie „coś miejscowego”. I tak padło na góry. Rysunek z tapety na lipiec bazowałam na zdjęciu naszych pięknych Tatr, a ilustrację zamieściłam na całej powierzchni tapety. Ostatnio coraz więcej eksperymentuję z różnymi stylami i tutaj również postanowiłam wypróbować coś nowego. Aktualnie ten styl ilustracji jest moim ulubionym i cały czas staram się w nim rozwijać. Pod względem kolorystycznym jestem zachwycona tą tapetą! Na ilustracji przeważają odcienie niebieskiego i fioletu. Dla przełamania dodałam domki z pomarańczowymi dachami. Niebo w postaci gradientu sprawia, że ilustracja jest ciekawsza i trochę magiczna.

Tapeta na komputer – Lipiec 2020
Pobierz tapetę na komputer

Mam nadzieję, że tapeta będzie Ci dobrze służyć. U mnie gości już na pulpicie i umila mi pracę nad nową oprawą graficzną bloga 😊.

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.