Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił mnie z tropu. Znajomi mówili, że będzie padać, ale cały czas się łudziłam, że może jednak im się coś pomyliło. Oby to było tylko przejściowe ;D.

W tym miesiącu na tapecie z kalendarzem znajduje się wyjątkowy, magiczny motyl. A to dlatego, że już w poniedziałek startuje magiczne wyzwanie rysunkowe na moim Instagramie. Wyzwanie będzie trwało dwa tygodnie i jest lista 6 rzeczy do narysowania. Po zadania możecie zajrzeć na mój Instagram – @wildjungle_pl. Ale to nie wszystko – z okazji wyzwania rysunkowego, osobom zapisanym na specjalną listę mailingową wyślę 4 maile napakowane wskazówkami rysunkowymi. Pisałam szkice tych maili w tym tygodniu i powiem Wam, że będzie to prawie jak mini kurs rysunkowy. Jeśli masz ochotę się zapisać, kliknij w przycisk poniżej – przekieruje Cię do strony, gdzie jest to możliwe.

Zapisy wygasają w poniedziałek 4.04.2022.

Tapeta z kalendarzem na kwiecień

Tak jak wspomniałam, motyl miesiąca był zainspirowany wyzwaniem rysunkowym. Tapeta jest ciemna, z pięknym fioletowym motylem. I powiem Wam, że sprawdza się świetnie. Środkowa już jest na moim pulpicie.

Życzę Wam miłego użytkowania!

Tapeta na telefon

Tapeta na kwiecień na telefon

Tapeta na telefon w rozmiarze 1080×1920 px.

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.