Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na ten miesiąc pełen miłości. Mój Pinterest jest wypełniony inspiracjami różnokolorowych motyli i już nie mogę się doczekać, aż namaluję je wszystkie!

Ostatnio wkręciłam się też w rysowanie mandali – na Instagramie możesz zobaczyć w zapisanej relacji „Rysunki”, jakie mandale już narysowałam.

Subskrybenci newslettera mogą je pobrać z Dzikiego Skarbca i użyć jako tapet na telefon ;).

Tapeta z kalendarzem na luty

Tapeta na luty występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer z dużą ćmą na samym środku. Oraz tapetę na telefon.

Tapeta na luty na telefon

Tapeta na telefon w rozmiarze 1080×1920 px.

Miłego użytkowania!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.