Tapeta na październik 2020

Tapeta na październik dłuuugo nie dawała mi spokoju. Tak długo, że zabrałam się za nią w ostatniej chwili. Po głowie chodziły mi różne pomysły – nawiązania do Halloween, do Pumpkin Spice Latte, jakiś śmieszny październikowy cytat. Nic nie wydawało mi się wystarczająco dobre. Już myślałam, że tapety w tym miesiącu nie będzie!

Tapeta na październik

W pewnym momencie chwyciłam za ołówek i zrobiłam szybki szkic motywu w moim notatniku. Prosty, z odręcznym napisem i małymi rysunkami związanymi z Halloween dookoła. Zrobiłam zdjęcie i wysłałam je na komputer. Mogłoby się wydawać, że tutaj już poszło łatwo, ale nie. Odpalałam chyba ze 3 różne programy do rysowania, zanim faktycznie zrobiłam coś konkretnego. Nie umiałam się zdecydować czy tapeta ma być bardziej rysunkowa, czy wektorowa. W końcu zdecydowałam się na bardzo rysunkowy / kredowy motyw zrobiony w Clip Studio.

Pobierz

Wraz z październikiem zaczyna się też Inktober. Jeszcze nie jestem w stu procentach pewna czy wezmę udział w każdym zadaniu, ale na pewno będę chciała spróbować. Pora w końcu przeprosić się z moim tabletem graficznym! Chyba zdecyduję się na listę od @madie_arts, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Możecie podglądać moje zmagania na Instagramie.

Przypominam też, że Subskrybenci Newslettera posiadają dostęp do Dzikiego Skarbca, w którym znajdują się tapety na telefon na jesień. Zapisać można się poniżej.

Życzę Ci przyjemnego korzystania i widzimy się już niebawem!

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.