fbpx
Wild Jungle Blog Header

Tapeta na październik 2020

Tapeta na październik dłuuugo nie dawała mi spokoju. Tak długo, że zabrałam się za nią w ostatniej chwili. Po głowie chodziły mi różne pomysły – nawiązania do Halloween, do Pumpkin Spice Latte, jakiś śmieszny październikowy cytat. Nic nie wydawało mi się wystarczająco dobre. Już myślałam, że tapety w tym miesiącu nie będzie!

Tapeta na październik

W pewnym momencie chwyciłam za ołówek i zrobiłam szybki szkic motywu w moim notatniku. Prosty, z odręcznym napisem i małymi rysunkami związanymi z Halloween dookoła. Zrobiłam zdjęcie i wysłałam je na komputer. Mogłoby się wydawać, że tutaj już poszło łatwo, ale nie. Odpalałam chyba ze 3 różne programy do rysowania, zanim faktycznie zrobiłam coś konkretnego. Nie umiałam się zdecydować czy tapeta ma być bardziej rysunkowa, czy wektorowa. W końcu zdecydowałam się na bardzo rysunkowy / kredowy motyw zrobiony w Clip Studio.

Pobierz

Wraz z październikiem zaczyna się też Inktober. Jeszcze nie jestem w stu procentach pewna czy wezmę udział w każdym zadaniu, ale na pewno będę chciała spróbować. Pora w końcu przeprosić się z moim tabletem graficznym! Chyba zdecyduję się na listę od @madie_arts, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Możecie podglądać moje zmagania na Instagramie.

Przypominam też, że Subskrybenci Newslettera posiadają dostęp do Dzikiego Skarbca, w którym znajdują się tapety na telefon na jesień. Zapisać można się poniżej.

Życzę Ci przyjemnego korzystania i widzimy się już niebawem!

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.