tapeta na styczeń 2022

Tapeta na styczeń

Witam Was w 2022 roku! Pierwszy dzień nowego roku spędziłam leżąc na kanapie w dresie i oglądając najnowszy sezon Cobra Kai, zajadając się Opolankami i Pringlesami. Idealny dzień!

W zeszłym tygodniu postanowiłam, że w tym roku wraca seria z tapetami z kalendarzem na każdy miesiąc.

W środę mogliście oglądać na Instagramie, jak rysuję niebieskiego motyla, którego znajdziecie na tapecie na styczeń. Jeśli będzie tylko taka możliwość – taki live odbędzie się co miesiąc! Rok 2022 będzie rokiem, w którym na każdej tapecie z kalendarzem pojawi się jakiś owad – możliwe, że nie będę ograniczać się tylko do kolorowych motyli ;).

Jutro rozpoczynam roczne wyzwanie Rysunek Dziennie. Zapisałam już zadania na cały styczeń. Jeśli macie ochotę, możecie do mnie dołączyć – nie trzeba się nigdzie zapisywać, zadania będą pojawiać się co tydzień w niedzielę na dedykowanej stronie. Więcej informacji pojawi się już jutro!

Tapeta na styczeń

Tapetę na komputer można pobrać w trzech wersjach. Z samym motylem, jeśli ktoś nie przepada za tapetami z kalendarzem. Z kalendarzem po lewej stronie – dla tych, którzy pracują na systemie MacOs, gdzie ikony zwykle położone są po prawej stronie i zasłaniałyby kalendarz. Z kalendarzem po prawej stronie dla użytkowników komputerów z systemem Windows. Dodatkowo poniżej znajdziecie tapetę na telefon z tym samym motywem.

Wszystkie tapety na komputer są w rozmiarze 1920×1080 px.

Pobierz tapetę na styczeń na komputer

Tapeta na styczeń na telefon

Tapeta na telefon w rozmiarze 1080×1920 px.

Mam nadzieję, że 2022 rok przyniesie nam wszystkim dużo dobrego, a tapeta umili Wam początek roku. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, spokoju, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.