tapeta na styczeń 2022

Tapeta na styczeń

Witam Was w 2022 roku! Pierwszy dzień nowego roku spędziłam leżąc na kanapie w dresie i oglądając najnowszy sezon Cobra Kai, zajadając się Opolankami i Pringlesami. Idealny dzień!

W zeszłym tygodniu postanowiłam, że w tym roku wraca seria z tapetami z kalendarzem na każdy miesiąc.

W środę mogliście oglądać na Instagramie, jak rysuję niebieskiego motyla, którego znajdziecie na tapecie na styczeń. Jeśli będzie tylko taka możliwość – taki live odbędzie się co miesiąc! Rok 2022 będzie rokiem, w którym na każdej tapecie z kalendarzem pojawi się jakiś owad – możliwe, że nie będę ograniczać się tylko do kolorowych motyli ;).

Jutro rozpoczynam roczne wyzwanie Rysunek Dziennie. Zapisałam już zadania na cały styczeń. Jeśli macie ochotę, możecie do mnie dołączyć – nie trzeba się nigdzie zapisywać, zadania będą pojawiać się co tydzień w niedzielę na dedykowanej stronie. Więcej informacji pojawi się już jutro!

Tapeta na styczeń

Tapetę na komputer można pobrać w trzech wersjach. Z samym motylem, jeśli ktoś nie przepada za tapetami z kalendarzem. Z kalendarzem po lewej stronie – dla tych, którzy pracują na systemie MacOs, gdzie ikony zwykle położone są po prawej stronie i zasłaniałyby kalendarz. Z kalendarzem po prawej stronie dla użytkowników komputerów z systemem Windows. Dodatkowo poniżej znajdziecie tapetę na telefon z tym samym motywem.

Wszystkie tapety na komputer są w rozmiarze 1920×1080 px.

Pobierz tapetę na styczeń na komputer

Tapeta na styczeń na telefon

Tapeta na telefon w rozmiarze 1080×1920 px.

Mam nadzieję, że 2022 rok przyniesie nam wszystkim dużo dobrego, a tapeta umili Wam początek roku. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, spokoju, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Zobacz

Inne wpisy

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.

tapeta na styczeń 2022

Tapeta na styczeń

Witam Was w 2022 roku! Pierwszy dzień nowego roku spędziłam leżąc na kanapie w dresie i oglądając najnowszy sezon Cobra Kai, zajadając się Opolankami i

Jesienne tapety na telefon

Jesienne tapety na telefon

Dzisiaj coś, czego już dawno nie było na blogu – jesienne tapety na telefon! W zeszłym tygodniu rysowałam ćmy / motyle na iPadzie i pokazałam