fbpx

Paris is not a city, it’s a world – Tapeta Paryż

2 min. czytania
Tapeta Paris is not a city
Opublikowano dnia: 27 maja, 2015

Tapeta Paryż na komputer, tablet i telefon.

Paryż zachwycił mnie momentalnie. Po raz pierwszy pojechałam tam z mamą na wycieczkę kilka lat temu i czułam się tam doskonale. Miasto jest cudowne! Zakochałam się w tych uliczkach, pięknych budowlach i całej architekturze miasta. Klimat miasta był taki totalnie mój.

Po raz drugi pojechałam do Paryża podczas wycieczki objazdowej Londyn-Paryż. Wspominałam o niej już w poście z tapetą London is Always a Good Idea. Drugi raz w Paryżu wywołał dokładnie takie same odczucia jak pierwszy! Z każdą wizytą to miasto wprowadzało mnie w ten fantastyczny, magiczny nastrój.

Tapeta

Paryż kojarzy mi się z elegancją. Ludzie przechodzący się uliczkami, pijący kawę w kawiarenkach przy ulicy – miałam wrażenie, że wszyscy są tacy piękni! Dlatego tapety, które powstały są tak proste i eleganckie. Oczywiście “znakiem rozpoznawczym” Paryża jest Wieża Eiffle’a i nie mogło jej zabraknąć na tapecie. Paryż jest też trochę takim “state of mind”, stąd napis “Paris is not a city – it’s a world”.

Tapeta na komputer jest w jednej, pełnej wersji. Tapety na tablet występują w trzech wersjach – pełnej, wersji z samą, czarną Wieżą Eiffle’a i różową. Na telefon znajdziecie dwie wersje – z czarną Wieżą Eiffle’a i z różową.

Tapeta Paryż na komputer

Paris is not a city tapeta na komputer
Tapeta na komputer

Tapeta na telefon

Paris is not a city tapeta na telefon
Wieża Eiffle’a czarna Wieża Eiffle’a różowa

Jeśli szukasz czegoś innego zapraszam Cię do przejrzenia kategorii Tapety. Może tam znajdziesz coś dla siebie 😊

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.