Tapeta Paris

Paris is not a city, it’s a world – Tapeta Paryż

Tapeta Paryż na komputer, tablet i telefon.

Paryż zachwycił mnie momentalnie. Po raz pierwszy pojechałam tam z mamą na wycieczkę kilka lat temu i czułam się tam doskonale. Miasto jest cudowne! Zakochałam się w tych uliczkach, pięknych budowlach i całej architekturze miasta. Klimat miasta był taki totalnie mój.

Po raz drugi pojechałam do Paryża podczas wycieczki objazdowej Londyn-Paryż. Wspominałam o niej już w poście z tapetą London is Always a Good Idea. Drugi raz w Paryżu wywołał dokładnie takie same odczucia jak pierwszy! Z każdą wizytą to miasto wprowadzało mnie w ten fantastyczny, magiczny nastrój.

Tapeta

Paryż kojarzy mi się z elegancją. Ludzie przechodzący się uliczkami, pijący kawę w kawiarenkach przy ulicy – miałam wrażenie, że wszyscy są tacy piękni! Dlatego tapety, które powstały są tak proste i eleganckie. Oczywiście „znakiem rozpoznawczym” Paryża jest Wieża Eiffle’a i nie mogło jej zabraknąć na tapecie. Paryż jest też trochę takim „state of mind”, stąd napis „Paris is not a city – it’s a world”.

Tapeta na komputer jest w jednej, pełnej wersji. Tapety na tablet występują w trzech wersjach – pełnej, wersji z samą, czarną Wieżą Eiffle’a i różową. Na telefon znajdziecie dwie wersje – z czarną Wieżą Eiffle’a i z różową.

Tapeta Paryż na komputer

Tapeta Paris na komputer

Tapeta Paryż na tablet

Paris tapeta na telefon
Tapeta Paris na telefon

Jeśli szukasz czegoś innego to możesz zajrzeć do kategorii


Tapety

Może tam będzie coś dla Ciebie!
Możesz też zapisać się do Newslettera i zdobyć dostęp do Dzikiego Skarbca!
Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Podziel się:

Zobacz

Inne wpisy

Tapeta na kwiecień 2022

Tapeta na kwiecień

Witam Was 1. kwietnia! Za nami już cały kwartał, ale ten czas szybko leci! Jak tam Wasze nastroje? Ten śnieg za oknem dzisiaj trochę zbił

Tapeta na marzec 2022

Tapeta na marzec

Tapeta z kalendarzem na marzec Tapeta na marzec występuje w czterech wersjach. Mamy wersje z kalendarzem po prawej i po lewej stronie. Tapetę na komputer

Tapeta z kalendarzem na luty 2022

Tapeta na luty

Witam Cię w lutym! Mam dla Ciebie kolejną tapetę z kalendarzem (tutaj możesz pobrać styczniową) i piękną malowaną ćmą :). Połączenie szarego i różu na

Organizacja 2022

Pakiet do planowania na 2022 rok

Z mały opóźnieniem, ale już jest – pakiet planerów do zaplanowania idealnego 2022 roku! To już piąta edycja rocznego pakietu do planowania na moim blogu.