fbpx

Tapeta z kalendarzem na kwiecień 2017

< 1 min. czytania
Tapeta na kwiecień 2017
Opublikowano dnia: 3 kwietnia, 2017

Do soboty nie wiedziałam do końca co chciałabym pokazać Wam na tapecie w kwietniu. W sobotni poranek powitała nas po raz kolejny piękna pogoda, więc postanowiłam wybrać się na spacer i oczyścić trochę umysł. Park Kościuszki jest praktycznie rzut kamieniem od mojego mieszkania, więc oczywiście był pierwszym wyborem. Spacerując alejkami dostałam olśnienia – rowery! Już w zeszłym miesiącu nad tym myślałam, jednak było jak było, a kwietniowa pogoda idealnie sprzyja rowerowym wycieczkom. A przynajmniej mam nadzieję, że tak właśnie w kwietniu będzie.

Na kwietniowej tapecie wylądował biały rower, który mam nadzieję zmotywuje nas wszystkich do wyjścia na zewnątrz. Mam nadzieję, że mnie zmotywuje, żeby w końcu przywieźć swój rower z rodzinnego domu 🙂 Tapeta jest do pobrania za darmo. Życzę Wam miłego użytkowania kochani!

Jeśli szukasz czegoś innego, to zapraszam Cię do kategorii z tapetami – może tam znajdziesz coś dla siebie.

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.