Pierwszy raz tutaj? Super, że jesteś – rozgość się!

Cieszę się, że trafiłaś na mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Skoro zajrzałaś do tej zakładki, to pewnie chcesz dowiedzieć się trochę więcej o mnie i o mojej działalności w Internecie. W skrócie opowiem Ci trochę o sobie i o tworzonym przeze mnie miejscu.

Mam na imię Gloria i prowadzę bloga Wild Jungle od 2015 roku. Od początku istnienia bloga dzielę się swoimi autorskimi grafikami, które w dużym stopniu wspomagają organizację czasu. Mój blog, moje grafiki i moje umiejętności organizacji rozwijają się niezmiennie wraz z tym miejscem.

Wierzę, że czas można organizować efektywnie i używając pięknych materiałów.
Wild Jungle Newsletter

Kim jestem?

Już wiesz, że na imię mam Gloria. Jestem graficzką freelancerką, która pomaga kobietom biznesu sprawić, że ich produkty są pięknie opakowane. Jako freelancerka pracująca z domu muszę posiadać umiejętność dobrej organizacji czasu, by w międzyczasie móc realizować swoje inne pasje.

Herbatę piję nałogowo. Nie wypijam więcej, niż jednego kubka kawy dziennie i jest to latte na mleku bez laktozy z podwójnym espresso. Od 6 roku życia jestem maniaczką Harry’ego Pottera. Do dziś pamiętam jak na premierę każdej książki wymuszałam na rodzicach, by pojechali do księgarni kupić mi nowy tom tego samego dnia. Czytałam go w ciągu jednej doby, a później w kółko czytałam wszystkie tomy od nowa. Do dziś co roku czytam wszystkie tomy od nowa, a od przeczytania pierwszej książki minęły prawie 24 lata. To dopiero długoterminowy związek! Kocham bajki i oglądam seriale każdego wieczoru. Słucham muzyki w każdej wolnej chwili Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i robię to nieustannie. W przeszłości nauczyłam się grać na pianinie, gitarze, programowałam aplikacje na Androida, uczyłam się programować aplikacje pomagające w liczeniu statystyk, montowałam filmy, robiłam zdjęcia podczas różnych uroczystości, kaligrafowałam, pisałam szablony na strony i wiele, wiele innych. Uczenie się nowych umiejętności sprawia mi ogromną frajdę! Nałogowo czytam książki i co roku publikuję podsumowanie czytelnicze na blogu. Jestem estetką i perfekcjonistką, co czasami utrudnia mi życie.

Zapraszam Cię do mojego kąta w Internecie. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba.

O czym jest ten blog?

Od dziecka rysowałam na kartkach, na ścianach, kredą po ulicy i w każdym miejscu, w którym się dało. Później zainteresowałam się fotografią, robiłam zdjęcia przyjaciółkom, organizowałam sesje zdjęciowe w studiu fotograficznym – mam nawet tytuł Fototechnika. W międzyczasie poznałam Photoshopa i… Przepadłam! Grafika mnie pochłonęła, nawet bardziej, niż fotografia. Zaczęłam samodzielnie uczyć się Illustratora, projektować tapety i przyjaciółka zachęciła mnie, żebym podzieliła się swoimi pracami w Internecie. Tak zaczęła się moja historia z blogiem Wild Jungle.

Zawsze byłam zorganizowaną osobą. Jeśli trzeba było zaplanować sesję zdjęciową, wydarzenie czy poprowadzić jakiś projekt – byłam pierwsza, żeby zająć się organizacją. Na studiach byłam menadżerem projektu, który prowadziliśmy przez 6 miesięcy i muszę Ci nieskromnie powiedzieć, że projekt był petardą.

Od zawsze szukałam coraz to lepszych sposobów na lepszą organizację i tak zaczęła się moja przygoda z Bullet Journalingiem, która trwa do dzisiaj. Po kilku latach korzystania z dopasowanego do siebie sposobu planowania mogę powiedzieć, że stałam się w nim specjalistką.

W roku 2021 postanowiłam poprowadzić Wyzwanie Wirtualne Porządki, podczas którego wraz z uczestniczkami organizowałyśmy swoją wirtualną przestrzeń. To wyzwanie to chyba najlepsza rzecz dotąd, jaka powstała na tym blogu!

Chcę pokazać Ci, że można planowanie nie musi być trudne, a prowadzenie bullet journala nie musi pochłaniać długich godzin. Pokażę Ci też, że grafika nie jest trudna. Że na dysku wcale nie musisz mieć bałaganu. I że możesz otaczać się pięknymi rzeczami za niewielkie pieniądze.

Możesz pozostać ze mną w kontakcie zapisując się na mój Newsletter lub obserwując mnie na Instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do tych miejsc!