Logo Wild Jungle

Pierwszy raz tutaj? Super, że jesteś – rozgość się!

Cieszę się, że trafiłaś na mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Skoro zajrzałaś do tej zakładki, to pewnie chcesz dowiedzieć się trochę więcej o mnie i o mojej działalności w Internecie. W skrócie opowiem Ci trochę o sobie i o tworzonym przeze mnie miejscu.

Mam na imię Gloria i prowadzę bloga Wild Jungle od 2015 roku. Od początku istnienia bloga dzielę się swoimi autorskimi grafikami, które w dużym stopniu wspomagają organizację czasu. Mój blog, moje grafiki i moje umiejętności organizacji rozwijają się niezmiennie wraz z tym miejscem.

Wierzę, że czas można organizować efektywnie i używając pięknych materiałów.

Kim jestem?

Już wiesz, że na imię mam Gloria. Jestem graficzką freelancerką, która pomaga kobietom biznesu sprawić, że ich produkty są pięknie opakowane. Jako freelancerka pracująca z domu muszę posiadać umiejętność dobrej organizacji czasu, by w międzyczasie móc realizować swoje inne pasje.

Herbatę piję nałogowo. Nie wypijam więcej, niż jednego kubka kawy dziennie i jest to latte na mleku bez laktozy z podwójnym espresso. Od 6 roku życia jestem maniaczką Harry’ego Pottera. Do dziś pamiętam jak na premierę każdej książki wymuszałam na rodzicach, by pojechali do księgarni kupić mi nowy tom tego samego dnia. Czytałam go w ciągu jednej doby, a później w kółko czytałam wszystkie tomy od nowa. Do dziś co roku czytam wszystkie tomy od nowa, a od przeczytania pierwszej książki minęły prawie 24 lata. To dopiero długoterminowy związek! Kocham bajki i oglądam seriale każdego wieczoru. Słucham muzyki w każdej wolnej chwili Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i robię to nieustannie. W przeszłości nauczyłam się grać na pianinie, gitarze, programowałam aplikacje na Androida, uczyłam się programować aplikacje pomagające w liczeniu statystyk, montowałam filmy, robiłam zdjęcia podczas różnych uroczystości, kaligrafowałam, pisałam szablony na strony i wiele, wiele innych. Uczenie się nowych umiejętności sprawia mi ogromną frajdę! Nałogowo czytam książki i co roku publikuję podsumowanie czytelnicze na blogu. Jestem estetką i perfekcjonistką, co czasami utrudnia mi życie.

Zapraszam Cię do mojego kąta w Internecie. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba.

O czym jest ten blog?

Od dziecka rysowałam na kartkach, na ścianach, kredą po ulicy i w każdym miejscu, w którym się dało. Później zainteresowałam się fotografią, robiłam zdjęcia przyjaciółkom, organizowałam sesje zdjęciowe w studiu fotograficznym – mam nawet tytuł Fototechnika. W międzyczasie poznałam Photoshopa i… Przepadłam! Grafika mnie pochłonęła, nawet bardziej, niż fotografia. Zaczęłam samodzielnie uczyć się Illustratora, projektować tapety i przyjaciółka zachęciła mnie, żebym podzieliła się swoimi pracami w Internecie. Tak zaczęła się moja historia z blogiem Wild Jungle.

Zawsze byłam zorganizowaną osobą. Jeśli trzeba było zaplanować sesję zdjęciową, wydarzenie czy poprowadzić jakiś projekt – byłam pierwsza, żeby zająć się organizacją. Na studiach byłam menadżerem projektu, który prowadziliśmy przez 6 miesięcy i muszę Ci nieskromnie powiedzieć, że projekt był petardą.

Od zawsze szukałam coraz to lepszych sposobów na lepszą organizację i tak zaczęła się moja przygoda z Bullet Journalingiem, która trwa do dzisiaj. Po kilku latach korzystania z dopasowanego do siebie sposobu planowania mogę powiedzieć, że stałam się w nim specjalistką.

W roku 2021 postanowiłam poprowadzić Wyzwanie Wirtualne Porządki, podczas którego wraz z uczestniczkami organizowałyśmy swoją wirtualną przestrzeń. To wyzwanie to chyba najlepsza rzecz dotąd, jaka powstała na tym blogu!

Chcę pokazać Ci, że można planowanie nie musi być trudne, a prowadzenie bullet journala nie musi pochłaniać długich godzin. Pokażę Ci też, że grafika nie jest trudna. Że na dysku wcale nie musisz mieć bałaganu. I że możesz otaczać się pięknymi rzeczami za niewielkie pieniądze.

Możesz pozostać ze mną w kontakcie zapisując się na mój Newsletter lub obserwując mnie na Instagramie. Zapraszam Cię serdecznie do tych miejsc!